MojAndroid

Novembrová bezpečnostná aktualizácia sa začína šíriť v Holandsku, v priebehu najbližších dní dorazí aj na Slovensko. Samsung tvrdí, že v tejto aktualizácii zapracoval aj na kvalite fotografií, ktoré by mali byť ešte lepšie. Nových funkcií sa prostredie fotoaparátu nedočká, zmeny sa udejú pravdepodobne len v spracovaní fotografií.

Samsung Galaxy S9 aktualizacia

Aktualizácia pre Galaxy S9 nesie označenie G960FXXU7CSK1 a pre Galaxy S9+ G965FXXU7CSK1, informuje Sammobile. Na aktualizáciu na najnovší Android 10 si budú musieť používatelia minuloročných vlajkových lodí ešte počkať. Prednosť majú tie tohtoročné.

Samsung Galaxy S9 a S9+ dostávajú septembrovú aktualizáciu

20.9.2019

Podľa webu SamMobile juhokórejský výrobca práve vydal ďalšiu aktualizáciu pre svoj model. Tentokrát je reč o minuloročnom Samsungu Galaxy S9, respektíve Galaxy S9+. Tieto vlajkové zariadenia dosahujú stále skvelých kvalít a preto ich mnoho ľudí vlastní aj v dnešnej dobe. Preto nás teší, že Samsung neustále podporuje svoje modely pravidelnými aktualizáciami.

Dostupnosť zatiaľ v Amerike

Nové označenia firmvéru sú G960USQS6CSH8 pre Galaxy S9G965USQS6CSH8 pre Galaxy S9 Plus. Okrem aktualizovanej bezpečnostnej záplaty sa v tomto update nedočkáme žiadnych ďalších noviniek. Onedlho však očakávajte prelomovú aktualizáciu, ktorá prinesie kompletne novú verziu Androidu. Android 10 totiž tieto modely dostanú, spolu s vynovenou nadstavbou One UI 2.0.

Mnoho opráv

Aktuálna septembrová bezpečnostná záplata opravuje hneď niekoľko kritických chýb. 17 z nich sa pritom nachádzalo priamo v prostredí od Samsungu. Na to, aby ste aktualizáciu obdržali aj vy môžete prejsť do nastavení smartfónu, do sekcie softvérových aktualizácií. Po istom čase ju však určite dostanete, prostredníctvom upozornenia na stavovej lište, takže ju určite nezmeškáte.

Dostupnosť aktualizácie na Slovensku je zatiaľ neznáma. Pokiaľ ho obdržíte na svoj telefón, určite to nezabudnite spomenúť nižšie do komentárov.

Náš tip
Kedy dostanú vlajkové lode Samsungu aktualizáciu na Android Q?

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jaro

  Ešte nemajú 10 a už dostanú určite 11-pobavilo

  • Tomáš Kanálik

   Išlo o drobný preklep, samozrejme sme mali na mysli Android 10 :)

 • Rastislav Salamon

  dostal som ju minimalne pred tyzdnom

  • Jaro

   ……CSH8?-nie náhodou …..CSH5

   • Rastislav Salamon

    ja mam ….CSJ3 (S9)

    • Jaro

     To bolo pred 2 mes.-aktuálna je tá ktorú máš CSJ3

 • Oliver

  dostal som ju uz 10.9

+