MojAndroid

Orange informoval, že pre svojich zákazníkov s mobilným internetom si aktuálne pripravil dvojicu nových benefitov.

Všetci zákazníci, ktorí si od 22. apríla aktivujú ktorúkoľvek z ponuk mobilného internetu s mesačným poplatkom od 15 eur (Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive), automaticky a zadarmo získajú dva zaujímavé benefity, ktoré im dokážu ešte viac spríjemniť nielen aktuálnu situáciu spôsobenú koronavírusom.

Prvým je Nonstop dátový balík Video, ktorý Orange svojim zákazníkom aktivuje na celú dobu viazanosti, teda na 24 mesiacov. Druhý benefit poteší najmä športových nadšencov, ktorí až do 30. júna 2021 automaticky bezplatne získajú stanicu Orange Šport. Zákazníci tak k dátovému paušálu od 15 € získajú atraktívny bonus, vďaka ktorému každý mesiac ušetria celkom 22 €. V hodnote 10 € im Orange pribalí Nonstop dátový balík Video a Orange Šport získajú v hodnote 12 €.

Pozor na podmienky

Ako vyplýva z popisu, podmienkou pre získanie nových bonusov je uzatvorenie zmluvy na mobilný internet s viazanosťou 24 mesiacov. Pozor si treba dať aj na to, že akciové benefity platia len pre programy s mesačným poplatkom od 15€ – na základný program Data Basic sa to teda nevzťahuje.

Navyše, v správe o predstavení dvojice benefitov sa to síce nespomína, no pri návšteve e-shopu Orange narazíte na informáciu. že “Ponuka platí pri nákupe so zariadením pri podpise dodatku na 24 mesiacov.”. To znamená, že ak chcete spomínané bonusy, tak sa vám mesačný poplatok o pár € navýši, nakoľko si k nemu musíte zobrať aj zariadenie.

Orange: Online zábava a šport bez míňania predplatených dát

Výhody tejto ponuky zákazníci určite ocenia nielen v tejto dobe, keď sú viac odkázaní na digitálne technológie, ale poslúžia im vždy, keď chcú byť online. Oba benefity si zákazníci môžu užívať pri plnej rýchlosti bez toho, aby si míňali svoje predplatené dáta.

S Nonstop dátovým balíkom Video tak môžu donekonečna sledovať videá, či už cez Netflix, HBO Go, Orange TV, YouTube alebo cez aplikáciu určenú deťom YouTube Kids. Milovníci športu si môžu vďaka sprístupnenej stanici Orange Šport vychutnávať bohatý športový program, ktorý ich zaujíma.

Nová sekcia – Nákupný poradca

Poznáte už našu novú sekciu Nákupný poradca? Vyberáme v nej pre vás tie najzaujímavejšie produkty. Napríklad najlepšie smartfóny do 500 eur či najlepšie smart hodinky s cenou do 200€

23.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+