MojAndroid

Orange zaraďuje do svojej ponuky 5 nových paušálov mobilných internetov, ktoré môžu zákazníkov každodenne sprevádzať a uľahčiť im akúkoľvek životnú situáciu. Optimálny objem dát s tým najvhodnejším zariadením od Orangeu sa môže stať ideálnym spoločníkom pre všetkých zákazníkov, či už pri práci, zábave alebo na cestách. Zároveň, celá rodina si všetky svoje dáta môže spojiť do jedného balíka ešte výhodnejšie a využívať ich tak na rôznych zariadeniach.

 

Množstvo povinností, ktorým naši zákazníci dennodenne čelia síce za nich nevyriešime, ale vieme im pomôcť ich zvládať. Chápeme, že ľudia chcú byť online, zároveň však má každý iné nároky a je pre neho dôležité niečo iné. Preto sme potrebám našich zákazníkov ešte viac prispôsobili aj ponuku mobilných internetov a k nim pridali tie najvhodnejšie zariadenia, aby sme im pomohli uľahčiť život. Či už sú to rodičia s malými deťmi alebo zaneprázdnení manažéri. Navyše vďaka vylepšeniu služby Spojenie dát sa tak stane využívanie dát pre všetkých členov domácnosti ešte výhodnejšie a prístupnejšie.

Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Nové dátové paušály s predplateným objemom dát až do 55 GB

Existujúce portfólio mobilných internetov od dnešného dňa nahrádza Orange novým, z ktorého si vyberie každý podľa toho, či je pre zákazníkov kľúčová bezpečnosť ich detí, prípadne seniorov alebo sa chcú stále zabávať, byť online na cestách alebo kvôli práci. Do portfólia pribudli balíky Data Basic, Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive, ktoré budú pre zákazníkov dostupné s viazanosťou aj bez. Tí zákazníci, ktorí sa s novým dátovým paušálom rozhodnú zaviazať na 12 mesiacov, avšak nepotrebujú nové zariadenie, získajú v paušále vyšší objem dát. V ústrety vychádza aj všetkým existujúcim a novým zákazníkom, ktorí si niektorý z mobilných internetov zoberú k existujúcemu alebo novozriadenému fixnému internetu prípadne balíku služieb Love. V takom prípade získajú na mobilný internet 20 % zľavu z mesačného poplatku.  

Dátový paušál

Mesačný poplatok  

Objem dát s 24-mesačnou viazanosťou a dotovaným zariadením

 

 

 

Objem dát s 12-mesačnou viazanosťou bez zariadenia

 

 

 

Objem dát bez viazanosti bez zariadenia

Data Basic 10 € 2 GB 3 GB

2 GB

Data Optimal 15 € 5 GB 7 GB 5 GB
Data Premium 20 € 10 GB 13 GB 10 GB
Data Extra 25 € 20 GB 24 GB 20 GB
Data Exclusive 50 € 50 GB 55 GB 50 GB
Nárok na 20% zľavu k fixnému internetu od Orangeu  

 

áno

 

 

áno

 

 

nie

Za každú SIM kartu v spojení dát zákazníci zaplatia len 1 euro mesačne

Zákazníci Orangeu si môžu veľmi jednoducho spojiť všetky predplatené dáta na svojich paušáloch, či už dátových alebo hlasových, do jedného balíka dát a ten spotrebúvať na viacerých zariadeniach v rodine. V takom prípade získajú navyše aj dátový bonus, a to až do výšky 2 500 MB mesačne v závislosti od počtu spojených dátových paušálov, pričom za každú SIM kartu v spojení dát zákazníci zaplatia len 1 euro mesačne. Bonus 0,5 GB zákazníci dostanú v prípade, že si spoja dáta na maximálne 4 SIM kartách, bonus v podobe 1 GB navyše získajú spojením 5 až 9 SIM kariet a dátový bonus až 2,5 GB navyše čaká na tých zákazníkov, ktorí si spoja dáta na 10 SIM kartách.

Ideálny pre rodičov, ktorí chcú, aby ich deti boli vždy v bezpečí

Dátový paušál Data Basic s predplateným objemom 2 GB dát je spolu so smart hodinkami Alcatel Family Watch za 49 € ideálny pre rodičov, ktorí ešte nechcú dať svojmu dieťaťu prvý mobil, pritom však s ním chcú byť vždy v kontakte. So službou Navzájom zadarmo, ktoré si aj k dátovému paušálu môžu jednoducho doaktivovať, môže ich dieťa telefonovať piatim najbližším členom rodiny a rodičia tak môžu byť so svojim dieťaťom vždy v kontakte. Zároveň vďaka GPS vedia, kde sa ich deti práve nachádzajú. To všetko len za mesačný poplatok 10 EUR.

Šikovný pomocník pre tých, ktorí sa chcú zabávať kdekoľvek

Ideálne riešenie pre všetkých, ktorí vyhľadávajú zábavu kdekoľvek sa nachádzajú je dátový paušál Data Optimal s 5 GB predplatených dát. Ak si k tomu navyše aktivujú Nonstop dátový balík Video, môžu neobmedzene sledovať videá, či už cez Netflix, HBO Go, Orange TV, YouTube a najnovšie už aj YouTube Kids a nemíňať si tak predplatené dáta. To všetko môžu získať spolu len za 25 EUR mesačne. Aby komfort z využívania dát bol čo najväčší, Orange svojim zákazníkom k paušálu pribalí tablet Huawei MediaPad 10 LTE len za 1 euro.

Užitočné riešenie pre všetkých, čo sú často na cestách

Pre tých, ktorí veľa cestujú a šoférujú a popritom chcú mať prehľad o všetkých  trasách a možných dopravných obmedzeniach, je ideálny Huawei E5533 Airbox Car za 1 euro. Vďaka nemu si môžu spraviť vlastnú mobilnú WiFi, a to nielen v aute, ale aj na chate či kdekoľvek inde. K tomuto zariadeniu je optimálny dátový paušál Data Optimal s 5 GB predplatených dát. Ak chcú pre ešte väčší komfort získať aj neobmedzený prístup do navigačných aplikácií, ako napríklad Waze, Google maps, Sygic navigácia a Apple maps, ideálny je pre nich Nonstop dátový balík Navigácia. To  všetko spolu od Orangeu v jednom balíku od 19 EUR mesačne.

Orange myslí aj na najnáročnejších používateľov

Tí zákazníci, ktorí sú väčšinu času pracovne vyťažení a potrebujú byť nonstop online, si určite vyberú dátový balík Data Premium, s ktorým okrem 10 GB dát môžu získať aj tablet Lenovo TAB4 8 LTE za 10 EUR. Pre tých náročnejších je pripravený aj balík Data Extra s 20 GB dát, resp. Data Exclusive s až 50 GB predplatených dát. K nemu si môžu zobrať štýlového hodinky Samsung Gear S3 Frontier len za 1 euro.

17.4.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+