MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je tu aj tento rok a prináša vám možnosť hlasovať za vašich favoritov medzi smartfónmi a príslušenstvom a vyhrať tak až 17 cien. Ak ste ešte nezahlasovali za svojho favorita, môžete tak spraviť teraz na stránke AndroidRoka.sk. Svoju šancu na výhru môžete navyše zvýšiť tým, že do ankety pozvete ďalších ľudí.

hlasuj

Pozvite kamarátov a zvýšte šancu na výhru

Ako sme spomínali, v ankete NAY Android Roka 2017 môže každý vyhrať niektorú zo 17 cien. 15 z nich je pritom určených do hlavného žrebovania, v ktorom je zahrnutý každý, kto správne zahlasuje na stránke AndroidRoka.sk. Ak chcete svoje šance zvýšiť, máte skvelú možnosť.

Ak do hlasovania pozvete ďalších kamarátov alebo známych a tí v ankete zahlasujú, môžete získať ďalšie ceny. Každý z vás, kto do ankety pozve aspoň päť kamarátov alebo známych, bude automaticky zaradený do žrebovania o špeciálnu cenu – smartfón BlackBerry KEYone. Ten z vás, kto pozve do ankety najviac ľudí, automaticky vyhrá robotický vysávač Electrolux PUREi9.

Ako pozvať známych a kamarátov?

Ak ste už v ankete hlasovali, určite ste si všimli výzvu pre pozvanie kamarátov v potvrdzovacom maile, ktorý vám bol doručený. Stačí, keď v tomto maile kliknete na zelené tlačidlo “Pozvať priateľov” a automaticky budete prenesení na stránku s vygenerovaným špeciálnym URL odkazom. Stačí, keď tento odkaz pošlete známym a oni pomocou neho zahlasujú v ankete NAY Android Roka 2017.

Pod týmto odkazom sa okrem špeciálne vygenerovaného odkazu tiež zobrazuje aktuálny počet priateľov a známych, ktorí sa prihlásili prostredníctvom vášho odkazu. Môžete tak skontrolovať aktuálny stav pozvaných a zaregistrovaných priateľov.

Pár kliknutí navyše a ste v hre o ďalšie ceny

Hoci každý používateľ môže hlasovať iba raz, tí najaktívnejší z vás budú mať šancu vyhrať ďalšie atraktívne ceny. Stačí pár kliknutí navyše a aj vy môžete byť zaradení do žrebovania o smartfón BlackBerry KEYone. Ak by vám to nestačilo, môžete obvolať všetkých kamarátov a známych a získať tak šancu na celkové prvenstvo a špeciálnu cenu – robotický vysávač Electrolux PUREi9.

hlasuj

5.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+