MojAndroid

Aj tento rok vám prinášame obľúbenú anketu, v ktorej môžete hlasovať za najlepšie zariadenia uplynulého roka a zapojiť sa tak do súťaže s atraktívnymi cenami. NAY Android Roka 2017 prichádza hneď so šiestimi kategóriami, v ktorých vyberáte najlepšie telefóny, príslušenstvo a inovácie a môžete pritom vyhrať až 17 cien!

hlasuj-a-vyhraj

Ako prebieha hlasovanie?

V ankete NAY Android Roka 2017 môžete hlasovať od dnes, 22. novembrado 6. januára 2018. Rovnako ako vlani, aj tento rok prebieha hlasovanie v týchto šiestich kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Štýlovka roka
  • Ľudový smartfón
  • Najlepší pomer cena/výkon
  • Wearables
  • Inovácia roka

V každej kategórii nájdete iné zariadenia, a tak jeden model nikdy nefiguruje v dvoch rozdielnych kategóriách. Výsledky hlasovania budú ohlásené už do 31. januára 2018. Nezabúdajte na to, že aby bol váš hlas platný, musíte správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú zmazané. Okrem hlasovania na stránke androidroka.mojandroid.sk môžete hlasovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

Čo môžete vyhrať?

A teraz to najlepšie – v ankete NAY Android Roka 2017 môžete vyhrať až sedemnásť cien. Hlavnou cenou je smartfón Huawei P10. Okrem nej sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj CAT S41, Moto X4, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic.

Pozvite svojich kamošov a zvýšte tak svoju šancu na výhru!

Hoci každý hlasujúci sa môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o smartfón BlackBerry KeyOne. Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva robotický vysávač Electrolux PUREi9. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

hlasuj-a-vyhraj

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je tento rok spoločnosť NAY. NAY vám prináša možnosť všetky smartfóny vo svojej ponuke nakúpiť na splátky na 9 mesiacov s 0% úrokom. Môžete tak urobiť na stránke www.nay.sk alebo v predajniach NAY. Túto jedinečnú akciu ale môžete využiť iba do konca novembra, takže s kúpou nového telefónu by ste nemali otáľať. Každé zariadenie, ktoré bude nominované do jednotlivých kategórií NAY Android Roka 2017 bude označené príslušným odznakom.

Hlasovať môžete už teraz. V priebehu novembra a decembra vám predstavíme jednotlivé súťažné kategórie. Možno aj to vám pomôže lepšie sa rozhodnúť, komu udelíte vašu nomináciu a potenciálne ho posuniete až na rebríčky víťazov. Bližšie informácie o ankete a podmienkach súťaže nájdete na stránke AndroidRoka.sk. Všetkým zúčastneným držíme palce.

22.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+