MojAndroid

V najväčšej ankete na Slovensku aj tento rok vyberiete tie najlepšie Android smartfóny a SMART zariadenia. Stačí ak za ne zahlasujete v šiestich kategóriách na stránke AndroidRoka.sk. Každý z vás má pritom šancu vyhrať až 17 cien, medzi nimi aj HTC 10Asus ZenFone 3, Huawei P9 Lite, 2x hodinky Garmin VívoActive a 10x navigáciu Sygic. Okrem nich však máme pre tých najaktívnejších pripravenú odmenu aj v podobe smartfónov Lenovo Moto Z Play a Lenovo K6. Stačí ak do ankety pozvete svojich priateľov alebo známych.

Náš tip
NAY Android Roka 2016: Hlasujte za najlepšie Androidy a vyhrajte až 17 cien!

vyhry

Hoci každý hlasujúci sa môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o smartfón Lenovo Moto Z Play. Ten hlasujúci, ktorý pozve do ankety najviac ľudí, automaticky vyhrá smartfón Lenovo K6. Do ankety môžete pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

hlasuj

Ako pozvať ďalších ľudí?

Svoje šance na výhru môžete zvýšiť jednoducho, a to zdieľaním špeciálneho odkazu ankety, ktorý je unikátny pre každého hlasujúceho. Stačí ho poslať svojim známym a priateľom prostredníctvom sociálnych sietí alebo e-mailu. Po potvrdení hlasovania sa dostanete na stránku svojho profilu, odkiaľ môžete anketu ďalej zdieľať.

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o Lenovo Moto Z Play musíte pozvať aspoň 5 priateľov, ktorí zahlasujú za najlepšie Android zariadenia na Slovensku. Koľkí vaši pozvanie prijali a prostredníctvom vášho odkazu aj zahlasovali, zistíte na rovnakom odkaze, ktorý ste dostali pri odoslaní hlasovania. Ak budete dostatočne šikovní a podarí sa vám nazbierať najviac hlasujúcich, tak automaticky získavate smartfón Lenovo K6.

androidroka-profil

Anketa v plnom prúde

Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk a zahlasovať v nej môžete aj pomocou aplikácie Anketa Nay AndroidRoka 2016. Len za posledných niekoľko dní sa do nej zapojilo už viac ako 7000 hlasujúcich! Preto neváhajte, hlasujte a vyhrajte parádne ceny! Pozvite kamošov a zvýšte svoje šancu na výhru.

hlasuj

nay

Partneri ankety

Generálny partner ankety:

nay-logo-2016

Súťaž NAY Android Roka 2016 vznikla aj za podpory týchto partnerov:

partneri

20.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+