MojAndroid

Vlajkové smartfóny Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ neboli jediné zariadenia, ktoré spoločnosť Samsung tento týždeň predstavila. Dva dni pred nimi uviedla svoje nové smart hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2. Tie by mali prísť na trh nielen v čiernom, striebornom alebo ružovo-zlatom prevedení, ale aj v tzv. Under Armour edícii. Informuje o tom server SamMobile.

samsung-galaxy-watch-active2-under-armour

Bez LTE, ale s bezdrôtovým prepojením na tenisky

Špeciálna edícia príde v obidvoch veľkostiach – 40 a 44 milimetrovom priemere tela. Bohužiaľ nebude dostupná v LTE verzii s 1,5 GB RAM. To znamená, že zákazník sa bude musieť uspokojiť s polovičnou operačnou pamäťou vo veľkosti 768 MB. Zvyšné hardvérové špecifikácie sú rovnaké ako v prípade štandardného modelu.

samsung-galaxy-watch-active2-under-armour

Rozdiely nájdeme len v softvérovej výbave. Špeciálna edícia bude mať predinštalované číselníky s logom Under Armour. Ďalej bude mať predinštalovanú aplikáciu MapMyRun s polročným bezplatným predplatným. Aplikácia MapMyRun slúži na mapový záznam behu. Posledným vylepšením je bezdrôtové prepojenie na tenisky vybavené technológiou Under Armour HOVR pre podrobný záznam a štatistiky z vašich športových aktivít. Samsung Galaxy Watch Active 2 Under Armour edition prídu na trh 13. septembra za cenu 309 dolárov. Slovenskú cenu a dostupnosť zatiaľ nevieme.

Náš tip
Samsung Galaxy Book S: Ultraľahký notebook s celodennou výdržou
9.8.2019
Zdroj:

+