MojAndroid

V tomto roku svoje brány otvoril už 5. ročník najväčšieho fotografického podujatia na Slovensku – FOTO SLOVAKIA 2015. Na tomto podujatí nechýbala ani redakcia MojAndroid.sk, ktorá si sem priniesla tie najlepšie fotomobily. V našém stánku sme účastníkom ukázali to najlepšie, čo dnešný trh ponúka. Nechýbali smartfóny Samsung Galaxy S6 edge+, Lenovo Vibe Shot, Huawei Mate S, HTC Ona A9, Honor 7, ZenFone 2 a ZenFone Selfie, Nexus 6P, Nexus 5X, Sony Xperia Z5 a Sony Xperia Z5 Compact. Pre návštevníkov nášho stánku sme mali pripravený aj malý darček – najnovšie číslo časopisu Android Magazín.

FOTOslovakia2015-6

Podujatie, ktoré už tradične spája výstavu so sprievodným programom, sa konalo v Bratislave v historickej Starej tržnici. FOTO SLOVAKIA 2015 je jedinečným podujatím pre každého fotografa a fanúšika fotografie, značkám a predajcom ponúka priestor na prezentáciu fototlače, fotografickej techniky a príslušenstva, svetiel, PC techniky, fotomobilov a pod. V rámci bohatého sprievodného programu ponúka prednášky známych fotografov spojené s diskusiou, fotenie v otvorenom ateliéri, tématické workshopy a semináre, vytvára priestor pre výstavu fotografií od autorov z celého Slovenska. Ako to vyzeralo priamo na mieste môžete vidieť aj na fotografiách nižšie.

20.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+