MojAndroid

V sérii 7 dní s CAT S61 sme vám už niekoľkokrát dokázali, že tento smartfón možno jednoznačne označiť za jedinečný. Vo svete totiž neexistuje žiaden telefón, ktorý by toho dokázal toľko, koľko dokáže práve tento vlajkový model.

Kým drvivá väčšina smartfónov dnes zvládne zastúpiť video/audio prehrávač, fotoaparát, videokameru či menej výkonný počítač, CAT S61 toho dokáže zastúpiť ešte viac. Za všetko hovorí fakt, že tento všestranný prístroj obsahuje napríklad senzor, ktorý sníma kvalitu vzduchu vo vašom okolí. Ľahko vás tak dokáže upozorniť na výskyt nejakých škodlivýn v ovzduší vôkol vás, čím vám môže dokonca zachrániť život. Okrem tohto senzora je však najnovší CAT vybavený aj laserovým snímačom vzdialenosti.

Je iný ako ostatní

Ten skvelo využijú nielen domáci kutilovia, ale aj stavbári či architekti, keďže je extrémne presný. Aby toho nebolo málo, tento merač spolupracuje so šikovnou aplikáciou, ktorá vám automaticky vypočíta obsah, obvod, ako aj dĺžku strán ľubovolného 3-uholníka alebo 4-uholníka. Okrem času vám teda CAT S61 dokáže ušetriť aj nervy. To isté ale dokáže urobiť aj s peniazmi, keďže obsahuje ďalšiu výnimočnú súčiastku, ktorou je termokamera od spoločnosti FLIR. S ňou zase dokážete v prípade potreby identifikovať teplotné úniky alebo sa pozrieť na svet z trochu iného pohľadu.

Keď už je reč o teplotách, CAT S61 sa nezľakne ani tých extrémnych. Ak ho teda budete so sebou nosiť na svah, ale aj na exotické dovolenky v blízkosti rovníka, bez akýchkoľvek problémov s vami zvládne držať krok. No a to isté platí aj v prípade, že s ním budete buď tvrdšie, alebo neopatrnejšie zaobchádzať. Vďaka svojej kvalitne spracovanej konštrukcii totiž odolá aj tvrdým pádom z niekoľkometrovej výšky. Zároveň mu vďaka certifikácii IP68 nerobí problém ani ponorenie do vody.

No a najlepšie na tom všetkom je, že táto veľmi špecifická výbava je doplnená o tú, ktorú obsahuje každý poriadny smartfón z tohto roka. Dostalo sa tak na 8-jadrový procesor Snapdragon 630, ktorý je nielen dostatočne výkonný, ale aj poriadne úsporný, keďže je vyrobený 14 nm výrobnou technológiou. K tomu všetkému je k dispozícii aj obrovská 4500 mAh batéria, ktorá udrží toto zariadenie pri živote aj niekoľko dní. V ničom nezaostáva ani ostatná výbava, ktorá číta 4 GB RAM, 64 GB interného úložiska či 16 MPx hlavný fotoaparát.

Môžete ho vyhrať

Ak vás CAT S61 svojimi výnimočnými parametrami zaujal, tak vás určite poteší, že si oň môžete na našom webe zasúťažiť. Na to aby ste boli do súťaže o tento smartfón zaradený, vám stačí zodpovedať na jednoduché súťažné otázky.

 

Seriál s CAT S61

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou CAT.

22.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+