MojAndroid

Na stránke podpory Googlu sa začali ozývať nespokojní používatelia služby Android Auto, o ktorej na našom webe píšeme často. Prináša totiž nielen nové funkcie, ktoré vodičom uľahčia komunikáciu a používanie niektorých funkcií počas jazdy, ale z času na čas sa objavujú aj chyby a problémy.

Mohlo by vás zaujímať:

Posledným z nich je nefunkčnosť odosielania správ cez WhatsApp. Aktiváciou hlasového asistenta môžete reagovať na doručené správy z mnohých komunikačných platforiem, napríklad z Google správ, Messengera, Telegramu a spomínaného WhatsAppu.

Opel Mokka-e Android Auto
Zdroj: Miroslav Schwamberg

V posledných dňoch pribúdajú sťažnosti na nefunkčné odosielanie správ pomocou systému Android Auto. Aj keď prebehne celý proces odosielania správy a systém povie, že bola odoslaná, po kontrole v telefónnej aplikácii sa nenachádza.

Problém sa netýka všetkých používateľov a nebolo isté, čo chybu spôsobuje. Zrejme však podľa informácií z vlákna o zlyhaní odoslania správy ide o chybu na strane WhatsAppu. Pokiaľ máte rovnaký problém aj vy, stiahnite si najnovšiu verziu aplikácie WhatsApp 2.24.9.16, ktorá to opravuje.

Náš tip
Definitívne zrušenie účtu na Netflixe? Slovenskom sa šíri ďalší podvod

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+