MojAndroid

Platforma Android Auto je medzi používateľmi mimoriadne obľúbená. Neustále prichádza s rôznymi novinkami a aktualizáciami, no raz za čas sa objavia aj nejaké tie chyby, ktoré je potrebné opraviť. To našťastie nie je tento prípad. O novinke v Android Auto informoval portál 9to5google.

Funkcia to síce nie je úplne nová, no je možné, že ste ju doteraz nemali. Ide o 3D zobrazenie budov počas navigácie v aplikácii Google Mapy. Funkcia bola doposiaľ funkčná len pre vybraných používateľov, teraz sa dostáva aj k ostatným. Funkcia 3D zobrazenia budov síce nie je žiadnou novinkou, no v prípade platformy Android Auto o novinku ide.

Mohlo by vás zaujímať:

Dostupná pre vás by mala byť po najnovšej aktualizácii a zdroj uvádza, že 3D zobrazenie budov sa nastaví ako predvolené, takže novinku objavíte okamžite. Zatiaľ to vyzerá tak, že to funguje len v svetlom režime, tmavý je vynechaný. Okrem toho dostali Google Mapy aj trochu vylepšené navigačné tlačidlá, ktoré sú o niečo väčšie, aby sa pohodlnejšie stláčali. Vidíte už 3D budovy vo svojom Android Auto aj vy? Dajte nám o tom vedieť v komentároch pod týmto článkom.

Náš tip
Android Auto dostane viacero nových funkcionalít, jeho používanie bude bezpečnejšie
4.2.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+