MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalosti za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (15/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (15/2018)

Reservio

Reservio je rezervačný systém na plánovanie schôdzok a udalostí v oblasti zdravia a životného štýlu. Po spustení aplikácie je potrebná registrácia prostredníctvom webového rozhrania Reservio. Následne môžete mať prehľad o vašich rezerváciách na akokoľvek zariadení prepojenom s vašim účtom. Reservio je aplikácia dostupná v 13 jazykoch a pre viac ako 70 kategórií podnikania. Zahŕňa oblasti ako sú kozmetické salóny, športové centrá, masáže, reštaurácie alebo lekárska starostlivosť.

Náš tip
Reservio: Online rezervačný systém vo vašom Android smartfóne
Verzia: 1.55.39
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.55.39
Aktuálna cena: Zdarma

Hazy Race

Hazy Race je 2D arkáda. To, čo je vaším stelesnením v hre, alebo jednoducho váš charakter, je ako prvé niečo ako guľa s ušami, alebo veľmi guľatý zajac. Jeho jedinou úlohou je odrážať sa od blokov prv, než by spadol pod ich úroveň. Bloky sa navyše priebežne hýbu. Neskôr si môžete charakter zameniť za iný, nový, či krajší. Stačí vám nazbierať dostatok diamantov, aj keď sa jednotky tejto odmeny ponášajú skôr na kosoštvorčeky.

Náš tip
Hazy Race: Arkáda na dlhé chvíle
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Bistro.sk | AKTUALIZÁCIA

Najrozšírenejšia aplikácia na objednávanie stravy online Bistro.sk, ktorá vlani pokorila hranicu 300-tisíc aktívnych zákazníkov, teraz prešla vylepšením pre operačné systémy Android, aj iOS. Nejedná sa však iba o nejaké menšie inovácie či odstránenia zásekov. Tentokrát aplikácia prináša naozaj užitočné novinky zvyšujúce dobrý dojem z používania. Aktualizácia by tak mohla zaujímať každého, kto prahne po platbe kartou či lepšom vyhľadávaní.

Náš tip
Aktualizácia pre aplikáciu Bistro.sk prináša skvelé inovácie
Modernizácia prostredia Bistro.sk
Modernizácia prostredia Bistro.sk
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Salón Piva

Aplikácia Salón Piva je veľmi jednoduchá a priamočiara. V každom zo zoznamov ponúka plnohodnotné vyhľadávanie, a tak si môžete byť istí, že nájdete informácie aj o vašom obľúbenom pivovare. V Obchode Play je k dispozícii celkom zadarmo a stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Náš tip
Spríjemnite si bratislavský Salón Piva s oficiálnou Android aplikáciou
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Taskade

Taskade je minimalistickým plánovačom s jednoduchým užívateľským rozhraním, kde si môžete úlohy zvýrazniť farbami a rôznymi grafickými ikonkami. V prvom rade sa ale musíte v aplikácií zaregistrovať. Môžete k tomu využiť aj svoj Google, Twitter alebo Facebook účet. Viac informácií si môžete prečítať v našom článku nižšie.

Náš tip
Taskade – jednoduchý plánovač so zdieľaním medzi kolegami
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
21.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+