MojAndroid

Už tento týždeň, od 18. do 20. apríla, sa v bratislavskej Starej tržnici uskutoční ďalší populárny Salón Piva. Obľúbený festival remeselných pivovarov patrí medzi známe atrakcie nášho hlavného mesta. Tradične tu môžete skúsiť majstrovstvo desiatok pivovarov z celého Slovenska. A aby ste mali (aj na ďalší deň) prehľad v tom, čo ste vlastne vyskúšali, pomôže vám oficiálna aplikácia Salón Piva.

Užitočné funkcie pokope

Tá je už niekoľko týždňov postupne aktualizovaná a umožní vám získať predstavu o tom, aké pivo môžete vyskúšať. Nájdete tu zoznam všetkých zúčastnených pivovarov spolu so stánkom, kde ich nájdete. Pri jednotlivých pivovaroch si môžete pozrieť podrobnosti vrátane pôvodu a popisu pivovaru a zoznam ponúkaných pív z konkrétnej fabriky.

Ak chcete ísť rovno na vec, môžete si zobraziť zoznam všetkých dostupných pív. Tie si môžete vyfiltrovať podľa názvu, pivovaru, štýlu, búdky či času, kedy bude pivo dostupné. Aplikácia vám tiež pomôže nájsť stánky s ďalším občerstvením na festivale a nechýba ani podrobná mapa s presnou polohou jednotlivých stánkov. Zaujímavosťou je zoznam úloh, vďaka ktorému si môžete priamo v aplikácii dopredu povyberať pivá, ktoré vás zaujímajú a v priebehu návštevy festivalu ich postupne odškrtávať.

Skvelý sprievodca salónom piva

Aplikácia je veľmi jednoduchá a priamočiara. V každom zo zoznamov ponúka plnohodnotné vyhľadávanie, a tak si môžete byť istí, že nájdete informácie aj o vašom obľúbenom pivovare. V Obchode Play je k dispozícii celkom zadarmo a stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

16.4.2018
  • Mr. Clones

    Aky je zmysel takych aplikacii, ze ich vyuzijes 2 dni a potom odinstalujes?

    Len dufam, ze aj bez aplikacie dokazu ludia aplikovat postup pri piti piva :-D

+