MojAndroid

Existuje neuveriteľné množstvo hier, ktoré sú arkádové, ale v praxi sú najlepšie na “zabitie” času. Titul Hazy Race sem nesporne patrí. Minimalistická grafika, absolútne jednoduché ovládanie a takmer žiadna pointa. Jediné, čo nabáda hráča k tomu, aby si túto hru zahral opakovane môže byť túžba po čo možno najvyššom skóre.

Charakteristika a ovládanie

Hazy Race je 2D arkáda. To, čo je vaším stelesnením v hre, alebo jednoducho váš charakter, je ako prvé niečo ako guľa s ušami, alebo veľmi guľatý zajac. Jeho jedinou úlohou je odrážať sa od blokov prv, než by spadol pod ich úroveň. Bloky sa navyše priebežne hýbu. Neskôr si môžete charakter zameniť za iný, nový, či krajší. Stačí vám nazbierať dostatok diamantov, aj keď sa jednotky tejto odmeny ponášajú skôr na kosoštvorčeky.

Výber charakterov hry
Výber charakterov hry

Ovládanie už jednoduchšie byť nemôže. Ťukať. To je naozaj to jediné, čo hráč musí robiť, aby dosiahol čo najvyššie skóre. Pointou je vystihnúť moment, kedy je vaša guľa presne nad kvádrom. Pretože guľa, aj tvary pod ňou sa pomaly kývu zo strany na stranu, nie je vždy ľahké ťuknúť včas. V takom prípade váš charakter padne a hra sa pre vás končí.

Počas hrania vás bude sprevádzať jednoduchá hudba, ktorá prestane hrať až na konci hry. Vtedy navyše zaznie hlbší tón akoby vyňatý z tej jednoduchej melódie. Farby v hre sa priebežne menia. Po dosiahnutí skóre 20 sa počiatočná modrá zmení na ružovú, po 50-tke na zelenú. Po skóre 100 sa začínajú kvádre hýbať oveľa rýchlejšie a hra sa tak stáva väčšou výzvou.

Hazy Race: Zadarmo s mikrotransakciami

Táto arkáda od vydavateľa Ketchapp stojí za vyskúšanie. Ak aj vy chcete skúsiť dosiahnuť čo najvyššie skóre, neváhajte využiť widget nižšie. Ale pokiaľ sa chcete zbaviť reklám v hre, budete si musieť priplatiť 1,99€. Nechýba obligátna možnosť ohodnotenia aplikácie a sledovania na Facebooku. Po prihlásení cez Google Hry sú tiež dostupné tabuľky výsledkov.

Možnosti po skončení hry
Možnosti po skončení hry

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

21.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+