MojAndroid

Veľa ľudí využíva svoj telefón pravidelne aj ako plánovač úloh. Často tie úlohy plánujú a zdieľajú aj so svojimi priateľmi alebo kolegami. K tomu na Android smartfónoch používateľom slúžia okrem riešení od spoločnosti Google alebo výrobcu telefónu aj rôzne aplikácie z obchodu Google Play. V minulosti sme vám ich už niekoľko predstavili a ak vás ani jedná z nich nezaujala, tak by to mohla byť tá najnovšia s názvom Taskade.

Náš tip
Gmail teraz podporuje úlohy z Microsoft Exchange

Taskade je minimalistickým plánovačom s jednoduchým užívateľským rozhraním, kde si môžete úlohy zvýrazniť farbami a rôznymi grafickými ikonkami. V prvom rade sa ale musíte v aplikácií zaregistrovať. Môžete k tomu využiť aj svoj Google, Twitter alebo Facebook účet. Po prihlásení máte automatick\ pripravený priečinok Inbox (s úlohami, ktoré s vami už niekto zdieľa), Starred (s obľúbenými úlohami) a vašu základnú skupinu označenú vašim menom. V nej máte pripravené bežné záznamy ako týždenné úlohy, brainstorming, domáce úlohy alebo stretnutia.

Samozrejme si môžete vytvoriť ďalšie skupiny do ktorých prizvete osoby využívajúce Taskade s ktorými chcete úlohy zdielať. Následne si už len vytvoríte záznam, kde napíšete jednotlivé úlohy. Následne ich vy ale ďalší ľudia po splnení odškrtnete. Pri každom zázname je grafický zvýraznené, koľko percent úloh bolo splnených. Nechýba podpora rich textu alebo grafického zvýraznenia úloh.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

14.4.2018
Zdroj: androidcommunity

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+