MojAndroid

Najrozšírenejšia aplikácia na objednávanie stravy online Bistro.sk, ktorá vlani pokorila hranicu 300-tisíc aktívnych zákazníkov, teraz prešla vylepšením pre operačné systémy Android, aj iOS. Nejedná sa však iba o nejaké menšie inovácie či odstránenia zásekov. Tentokrát aplikácia prináša naozaj užitočné novinky zvyšujúce dobrý dojem z používania. Aktualizácia by tak mohla zaujímať každého, kto prahne po platbe kartou či lepšom vyhľadávaní.

Modernizácia prostredia
Modernizácia prostredia

Presnejší čas doručenia

Informácia o čase doručenia je dôležitá asi pre drvivú väčšinu používateľov tejto šikovnej a praktickej aplikácie. Najnovšie bude tento údaj pravidelne aktualizovaný a dostupný kedykoľvek počas priebehu objednávky. V spolupráci s funkciou “push notification”, ktorá vám bude údaje o stave ukladať do schránky, tak bude čas čo najpresnejší. Výnimky a odchýlky môžu nastať pri nepredvídateľných situáciach ako výpadok elektrického prúdu či autonehoda.

Sekcia “Pre vás” a fotky jedál

Modernizácii sa nevyhla ani lišta aplikácie, ktorá obsahuje tri ikony. Jednou z nich je práve sekcia “Pre vás”, ktorá je plná odporúčaní a návrhov na základe histórie vašich objednávok. Navyše sú vám podsúvané aj návrhy na jedlá, ktoré by vám mohli chutiť. Toto zhodnotí aplikácia sama na základe hodnotení ostatných zákazníkov.

Sekcia "Pre vás"
Sekcia “Pre vás”

Po novom takisto Bistro.sk poskytuje nahrávanie fotiek jedál pre reštaurácie, čo je úplná novinka. Pre zákazníkov je to výhodné v tom, že si môžu prezrieť predbežný vzhľad jedla už vopred.

3 kliky k jedlu, aktualizácia vyhľadávania a platba bez hotovosti

Azda najlepšou inováciou zahrnutej do aktualizácie je práve možnosť zjednodušeného objednávania stravy. História objednávok je prehľadnejšia, a tak vám stačia len tri kliky na objednanie niečoho, čo si z danej reštaurácie objednávate pravidelne.

Pokiaľ je rýchlosť dodania v určitej situácii najdôležitejší faktor pri výbere, potom je možné zvoliť filter, ktorý ponuky reštaurácií zoradí podľa toho, ktorá vám jedlo donesie najrýchlejšie. Jedlá je však možné vyhľadávať aj tak, že jednoducho zadáte názov do vyhľadávania, napr. sviečková, halušky, a i. Následne sa dajú výsledky vyhľadávania zoradiť podľa ceny či času doručenia. Pokiaľ nie je zvolený filter, ponuky budú zoradené podľa hodnotení zákazníkov.

Vyhľadávanie pomocou názvu jedla
Vyhľadávanie pomocou názvu jedla, napr. “sviečková”

Zoradenie ponúk
Zoradenie ponúk

Poslednou z dôležitejších zmien je práve možnosť zaplatiť za objednávku vopred platobnou kartou. Stačí vám o nej zadať údaje do kolóniek na to určených. Údaje sa však nedostanú do databázy Bistro.sk, ale do banky, s ktorou stránka pracuje. Vaše diskrétne údaje o bankovej karte tak zostanú v bezpečí.

Možnosť platby kartou
Možnosť platby kreditnou kartou

Ak máte vo zvyku objednávať jedlo na viacej adries, napr. domov, do práce a ku priateľke, potom zaručene oceníte možnosť uloženia viacerých adries, medzi ktorými si môžete vyberať pred každou objednávkou.

Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

18.4.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+