MojAndroid

Koniec roka 2020 sa nezadržateľne blíži. S jeho príchodom sa doslova roztrhlo vrece súťaží na webe MôjAndroid.sk. Okrem hlasovania v dvoch veľkých anketách NAY Android Roka 2020 a 4ka Android Code 2020, sa teraz môžete zapojiť do súťaže o novučičkú vlajkovú loď Xiaomi Mi 10T Pro 5G.

Xiaomi Mi 10T Pro

Stačí len správne odpovedať na tri súťažné otázky a dať follow na profil @mistore_slovakia na Instagrame. Spomedzi všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme šťastného výhercu, ktorému domov poputuje nový Xiaomi Mi 10T Pro 5G. V súťažnom formulári nezabudnite vyplniť svoje údaje, aby sme vás v prípade vyžrebovania mohli kontaktovať.

Odpovedzte správne a vyhrajte

Súťaž trvá od dnes, 16.11.2020, do 22.11.2020 do polnoci. Každý sa do súťaže môže zapojiť len raz, duplicity budú pred žrebovaním vymazané. Správne odpovede na otázky môžete nájsť v týchto článkoch:

Do súťaže sa môžete zapojiť vyplnením formulára nižšie.


Súťaž o Xiaomi Mi 10T Pro 5G je ukončená.

Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže

 1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s mi-store.sk
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné
  1. správne odpovedať na tri súťažné otázky,
  2. vyplniť svoje údaje vo formulári „Vyhrajte Xiaomi Mi 10T Pro 5G“ v rámci článku so súťažou,
  3. dať follow na instagramový účet Mi Store Slovakia (@mistore-slovakia)
 3. Súťaž začína 16.11.2020 a končí 22.11.2020 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 4. Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G
 5. Výherca bude vyžrebovaný do 27.12.2020, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
16.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+