MojAndroid

Aplikácia Waze si aj po odkúpení spoločnosťou Google drží veľkú obľubu medzi používateľmi navigácií. Komunitu tejto prvej online sociálnej navigácie neodlákali ani okopírované funkcie v Google Mapách. Jej verných používateľov teraz určite poteší pridanie podpory pre službu TIDAL, ktorá slúži pre streamovanie hudby. Informáciu o novej funkcii priniesol server PhoneArena.

Volkswagen Passat Android Auto - 9

 

Priama integrácia v aplikácii Waze

Podstatou podpory služby TIDAL je, že už kvôli ovládaniu hudby nebudete musieť opustiť navigáciu Waze. Ovládacie prvky ako play, pauza, stop, nasledujúca pesnička alebo playlist sa vám budú zobrazovať priamo v navigácii. Navigácia k vybranému cieľu sa vám bude popritom zobrazovať v hornej modrej lište. Pre spustenie pesničiek stačí kliknúť na ikonku hudby na hlavnej obrazovke a vybrať TIDAL. Pokiaľ sa tam nenachádza, je potrebné ísť najprv do Nastavení a v položke audio player nastaviť TIDAL.

Waze TIDAL

 

 

Podpora aj pre ďalšie streamovacie služby

Okrem TIDALu podporuje Waze aj ďalšie služby na streamovanie hudby ako je Deezer, Spotify, iHeartRadio, NPR One, NRJ Radio, Pandora, Radio.com, Scribd, Stitcher, TuneIn, TuneIn Pro a YouTube Music. Na Slovensku je momentálne asi najpopulárnejšou službou švédsky Spotify. Rovnako aj TIDAL vznikol na severe Európy. V roku 2014 ho vytvorila nórska verejná spoločnosť Aspiro. O rok neskôr bola odkúpená spoločnosť známeho hudobníka Jay-Z, ktorému sa podarilo aj s pomocou ďalších hudobníkov službu spopularizovať na americkom trhu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.14
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Aktualizácia Spotify vráti widget na domovskú obrazovku
30.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+