MojAndroid

Navigačná aplikácia Waze si získala obľubu svojím systémom informácií o dopravnej situácii na cestách v reálnom čase, ktoré si poskytujú samotní používatelia Waze. Popularita jej neklesla ani po akvizícii americkým internetovým gigantom Google, ktorý viaceré funkcie Waze následne implementoval do vlastných Google Máp. Waze teraz dostáva podporu pre streamovaciu hudobnú službu YouTube Music. Informuje o tom server Mobilesyrup.

Ovládanie YouTube Music priamo v aplikácii Waze

Nová funkcia je dostupná v najnovšej aktualizácii aplikácie Waze. Integrácia služby YouTube Music znamená, že keď máte počas navigácie zobrazenú aplikáciu Waze, tak už ju nemusíte opustiť kvôli ovládaniu YouTube Music bežiacej na pozadí. Jednoducho máte priamo vo Waze zobrazené všetky dôležité ovládacie prvky YouTube Music. Môžete stopnúť, spustiť alebo preskočiť hrajúcu skladbu, prípadne vybrať novú zo zoznamu. Má to ale jeden háčik.

Len pre Premium účty

Funkcia je dostupná len pre používateľ YouTube Music s Premium účtom. Služba YouTube Music je pomerne mladá a spoločnosť Google si takýmto krokom chce rozšíriť počet platiacich používateľov. Našťastie je už na slovenskom trhu od minulého mesiaca dostupné predplatné YouTube Premium aj YouTube Music Premium. Dokonca aj s novým  študentským predplatným.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+