MojAndroid

Služba Youtube Music od spoločnosti Google je priamym nástupcom nie príliš úspešnej služby Google Play Music (Hudba Google Play), ktorej aplikácia bývala často predinštalovaná na android smartfónoch. Od tohto reštartu si americký internetový gigant sľubuje väčší úspech v konkurencii Apple Music alebo Spotify.

Pomôcť by mohlo aj logo populárneho video portálu Youtube, ktorý je s Youtube Music priamo prepojený. Najnovšia aktualizácia Youtube Music toto prepojenie ešte prehĺbi, pretože prechod medzi prehrávaným audiom a videom bude úplne plynulý.

Ak bude pre prehrávanú skladbu dostupný oficiálny videoklip, tak sa vám v aplikácii Youtube Music objaví ikonka pre jeho spustenie. Prepnutie do videa bude plynule a prehrávanie videa bude pokračovať tam, kde ste prestali počúvať. Táto možnosť by mala byť dostupná až u 5 miliónov pesničiek.

Je ale nutné, aby ste mali zaplatené mesačne predplatné Youtube Music Premium alebo Youtube Premium. Našťastie si ho od tohto týždňa môžu zakúpiť aj slovenskí zákazníci. Pokiaľ nemáte o novú funkciu záujem, môžete ju v nastaveniach jednoducho vypnúť.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Google a Facebook vás sledujú aj pri pozeraní pornostránok v inkognito režime. Čo robia s týmito dátami?
21.7.2019
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+