MojAndroid

YouTube od spoločnosti Google je celosvetovo najpoužívanejšia služba na streamovanie videa. Posledný rok sa služba rozšírila aj na streamovanie hudby v rámci Youtube Music, čím chce konkurovať službám Spotify a Apple Music. Youtube je veľmi obľúbeným produktom aj na slovenskom trhu, ale často je kritizované veľké množstvo reklám. Tie je možne odstrániť zakúpením mesačného predplatného Youtube Premium. Bohužiaľ to u nás nebolo dlhú dobu dostupné. Dnešným dňom sa to ale mení.

Služba Youtube Premium je na Slovensku oficiálne dostupná. Prvé dva mesiace jej používania sú bezplatné. Je ale nutné zadať číslo vašej kreditnej karty. Následne vás bude Youtube Premium stáť 7,19 eur mesačne. Samozrejme máte možnosť predplatné kedykoľvek zrušiť. A čo všetko získate predplatným Youtube Premium?

  • Službu úplne bez reklám. Nebudú vás otravovať reklamné bannery a ani reklamné krátke videá na začiatku alebo v priebehu.
  • Prístup k službe Youtube Music Premium a tým pádom neobmedzené prehrávanie hudby bez reklám.
  • Môžete sťahovať skladby a videá do mobilného zariadenia na počúvanie offline.
  • Môžete prehrávať hudbu na pozadí, aj keď používate iné aplikácie.
  • môžete zapnúť režim iba zvuku a počúvať hudbu bez načítania videa.
  • Všetky pôvodné seriály a filmy YouTube Originals od niektorých z najlepších autorov na YouTube ihneď po ich uverejnení, a to bez ďalších poplatkov.
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Android Auto už stiahnete aj z Google Play, poznáme vyjadrenie Googlu | AKTUALIZOVANÉ

17.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+