MojAndroid

Spoločnosť Google minulý rok začala s transformáciou svojej služby Google Play Music na Youtube Music. Od prepojenia so službou Youtube si sľubuje nárast aktívnych používateľov, pretože Google Play Music značne zaostával za konkurenciou ako je Apple Music alebo Spotify. Zatiaľ čo Youtube Music je dostupný zadarmo pre všetkých s viacerými obmedzeniami, tak spoločnosť ponúka aj Youtube Music Priemum model, kde platiaci zákazník dostane hudbu bez obmedzení a s viacerými funkciami, ktoré konkurencia nemá. Služby Youtube Music a Youtube Music Premium boli doteraz dostupné len v USA, v Latinskej Amerike, Južnej Afrike alebo Indii, ale od tohto týždňa sa dostávajú aj do niektorých európskych štátov. Bohužiaľ Slovensko medzi nimi zatiaľ chýba.

Služba je dostupná v Bulharsku, Cypre, Maďarsku, Poľsku, Severnom Macedónsku, Rumunsku a aj susednej Českej republike. YouTube music bude ťažiť z popularity platformy Youtube, ktorá je celkovo najrozšírenejšou streamovaciou službou. Okrem online aj offline počúvania rôznych interpretov a ich albumov alebo vytvárania vlastných playlistov, umožní teda aj prehrávanie oficiálnych videoklipov z Youtube. Služba analyzuje hudbu, ktorá sa vám páči a následne vám ponúka podobné pesničky alebo vám dokonca vytvorí každý deň Mix pre offline režim podľa vášho vkusu. Stačí ak si zvolíte počet skladieb a každý deň ich bude mať stiahnuté cez dostupnú Wi-fi sieť.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

15.5.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+