MojAndroid

Anketa Nay Android Roka 2018 je v plnom prúde a vy už teraz môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj externá zvuková karta Creative SoundBlasterX G6!

Nielen pre hráčov

Sound BlasterX G6 je zosilňovač DAC s vysokým rozlíšením a zvuková karta USB umožňujúca prehrávanie 32-bit / 384kHz PCM a DoP. Vybavená najpresnejšími zvukovými komponentmi, Sound BlasterX G6 prináša vylepšené audio a viac zábavy pre PS4, PC, Xbox a Nintendo Switch.

Ocenený dizajnový slúchadlový zosilňovač využíva technológiu bi-amplifikácie na samostatné napájanie každého kanála osobitne, čím prináša úplne novú úroveň presnosti a čistoty zvuku v nezmenenom bezstratovom modeli. Extrémne nízka výstupná impedancia s hodnotou 1 Ohm perfektne poháňa citlivé 16 Ohm náušníky až po profesionálne herné súpravy a štúdiové slúchadlá so 600 ohm.

Samotné zariadenie je pritom veľmi kompaktné a efektne doplní každú hernú zostavu. Prstenec okolo hlavného tlačidla spolu s logom na chrbte zariadenia majú RGB podsvietenie, ktoré môžete dodatočne nastaviť podľa vlastných preferencií. Priamo na zariadení nájdete jednoduché tlačidlá pre ovládanie hlavných funkcií, ako aj všetky potrebné vstupné a výstupné porty. Ide tak o skvelý spôsob,  ako zlepšiť kvalitu zvuku pri hraní, ale aj pri bežnom používaní. Obrovskou výhodou je najmä flexibilita zariadenia, ktoré môžete pripojiť prakticky k akémukoľvek hernému zariadeniu, takže nie ste limitovaní iba na počítače s Windowsom.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2018 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až osemnásť cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy Note9, ktorú venoval generálny partner ankety NAY, a.s.. Okrem neho sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj Huawei P20Motorola OneXiaomi Redmi Note 5Alcatel 3V, Creative Sound BlasterX G6, 2x powerbanka Canyon3x ESET Mobile Security5x navigácia Sygic.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o 10x tekutú ochranu smartfónu Wowfixit. Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva robotický vysávač iRobot Roomba e5. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Partneri NAY Android Roka 2018

6.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+