MojAndroid

Chcete svoje mobilné zariadenia efektívne využívať? No tak sledujte naše VIDEOblogy a my vám prezradíme niekoľko tipov, ako ušetriť čas. Váš smartfón síce za vás nenavarí, ale so správnymi informáciami si môžete zjednodušiť život. V dnešnom vydaní sa pozrieme na mobilnú verziu webu ZSE.

S heslom “z pohodlia domova” nám ZSE prináša novú Zákaznícku zónu, pomocou ktorej vyriešite množstvo záležitostí spojených s energiami. Na prvý pohľad možno nemusíte oceniť, čo si pre nás nachystali, no pri prvých otázkach ohľadom energetických faktúr, analýz spotreby, pri platbách na pošte či v pobočkách si uvedomíte, že by sa to celé mohlo dať aj trochu zjednodušiť. Práve preto máte na webe ZSE k dispozícii všetky nástroje a informácie potrebné na úplnú správu vašich energetických záležitostí. Web je plne prispôsobený smartfónom a tabletom, takže sa cítite “doma” pri akomkoľvek type mobilného zariadenia.

Nuž a čo všetko sa dá vybaviť z vašej obývačky? Do systému sa môžete prihlásiť pomocou facebookového či Google konta, prípadne klasickou registráciou cez email. V zákazníckej zóne už potom prehľadne vidíte informácie ohľadom odberných miest a službieb, taktiež si môže doobjednať služby ZSE. Zobrazujú sa tu i vaše faktúry, a to zaplatené i nezaplatené, čo je pre používateľa mimoriadne praktické. Faktúry sa dajú priamo zaplatiť cez online platobné brány. Zákaznícka zóna tiež dokáže vykonať alanýzu spotreby, kde si skrátka zaznačíte, aké spotrebiče používate a systém vám zobrazí, koľko energie spotrebúvajú. Zároveň si môžete nastaviť svoje preddavkové platby, či už je to výška, frekvencia, alebo deň splatnosti, rovnako je možné nastaviť spôsob platby a tiež bankový účet pre zasielanie preplatkov. Meniť sa dajú kontaktné údaje ako email, telefón alebo korešpondenčná adresa. Mimochodom, všetky výraznejšie zmeny sa overujú cez spätnú SMS. Viac sa dozviete v našom VIDEOblogu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pozrite si aj naše ďalšie VIDEOblogy:

Náš tip
17.VIDEOblog: Aplikácia Legendarium

Náš tip
16.VIDEOblog: Aplikácia Mobilos

Náš tip
 15.VIDEOblog: Aplikácia ĽudiaĽuďom.sk 
Náš tip
 14.VIDEOblog: Aplikácia ESET Mobile Security a Parental Control 
Náš tip
 13.VIDEOblog: Aplikácia Orange výhody
Náš tip
 12.VIDEOblog: Aplikácia ZoneCode 
Náš tip
 11.VIDEOblog: Aplikácia VUB Wave2Pay
Náš tip
 10.VIDEOblog: Aplikácia Dôvera 
Náš tip
 9.VIDEOblog: Aplikácie Microsoft Word, Excel a PowerPoint 
Náš tip
 8.VIDEOblog: Aplikácia stávkovej kancelárie Niké 
Náš tip
 7.VIDEOblog: Aplikácia na obhliadku áut Onlia 
Náš tip
 6.VIDEOblog: Aplikácia papierníctva Ševt 
Náš tip
 5.VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 
Náš tip
 4.VIDEOblog: Aplikácia Volkswagen eRemote 
Náš tip
 3.VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 
Náš tip
 2.VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 
Náš tip
 1.VIDEOblog: Aplikácia poisťovne Union 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+