MojAndroid

Poznáte povesti a legendy Prešovského kraja? Či už áno alebo nie, určite stojí za vyskúšanie aplikácia Legendarium, ktorá vás nimi veľmi nezvyčajne prevedie. Za jednotlivými historickými atrakciami totiž cestujete, lokalizujete sa, získavate nálepky a všetko zaznamenávate do interaktívnej mapy. Legendarium u nás vyhralo v súťaži Android Code, a tak mu patrí i špeciálna pozornosť nášho dnešného VIDEOblogu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Dnes vám prinášame VIDEOblog z úplne iného cesta ako obyčajne. Po prvé, kvôli aplikácii, ktorú vám predstavíme, treba cestovať do Prešovského kraja, no najmä ak máte malé deti, celé to bude super zážitok pre celú rodinu! Na začiatok si treba stiahnuť aplikáciu Legendarium z obchodu Google Play. Po nainštalovaní si môžete zahrať jednotlivé hry a prečítať si krátky príbeh. Za ďalšími funkcionalitami aplikácie si však už musíte trochu pocestovať. Tie sa totiž odomknú až v prípade, že sa lokalizujete na danom mieste. V mapke nájdete 10 miest a 20 lokalizácií pomocou GPS a sú to všetko tipy na výlety. Bez potvrdenia GPS sa vám nezobrazia ani nahovorené legendy, nezískate nálepky do albumu, CD s rozprávkami a ani množstvo bodov, preto sme sa vybrali priamo do Prešovského kraja všetko osobne prezrieť.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+