MojAndroid

Ahojte, je to už pár týždňov čo vám prinášame naše letné videoblogy. Dnes si bližšie predstavíme aplikáciu Onlia, ktorá vám uľahčí proces poistenia auta. Onlia totiž za vás vyrieši obhliadku auta – teda už na to nemusíte volať technika.

Verzia: 2.6.91
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.91
Aktuálna cena: Zdarma

Poistenie od Onlie sa snaží zbúrať konzervatívny pohľad na svet poistenia. Kým pred tým ste všetko museli chodiť vybavovavť na rôzne úrady, teraz je tu možnosť poistiť svojho 4-kolesového miláčika aj cez mobil. Aby sa to celé podarilo, potrebujete si stiahnť aplikáciu, ktorá je dostupná zdarma v obchode Google Play. Po jej stiahnutí jednoducho postupujete podľa pokynov, odfotíte svoje auto, odošlete fotografie – a áno, to je naozaj všetko. Potrebné informácie a potvrdenie vám ochvíľu prídu na email, takže informácie o poistení tak máte pre každý prípad so sebou v mobile. Viac sa dozviete v našom videoblogu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Náš tip
 6.letný videoblog – Aplikácia ŠEVT 
Náš tip
 5.letný videoblog – Aplikácia Tatra banka 
Náš tip
 4.letný videoblog – Aplikácia Volkswagen eRemote 
Náš tip
 3.letný videoblog – Aplikácia ZUNO 
Náš tip
 2.letný videoblog – Aplikácia HOPIN Taxi 
Náš tip
 1.letný videoblog – Aplikácia UNION 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+