MojAndroid

Čaute Android-fanúšikovia, pripravili sme pre vás prvé letné vydanie našich VIDEOblogov. Ide o prázdninový miniseriál, ktorý je pokračovaním našich celoročných VIDEOblogov s názvom Čo týždeň dal. No počas nasledujúcich dvoch mesiacov sa budeme každý týždeň trochu podrobnejšie venovať jednej téme, teda aplikácii. V prvom vydaní vám predstavujeme appku od poisťovne Union, s ktorou sa poistíte na cesty rýchlo a bez zbytočných balastov a chodenia do pobočky poisťovne.

Verzia: 2.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Union ako prvá poisťovňa na Slovensku priniesol možnosť poistiť sa na cesty cez mobilnú aplikáciu. Bolo to ešte v júni roku 2011 a odvtedy, počas 4 rokov, appka zaznamenala asi 10,000 stiahnutí na Android zariadeniach. V aplikácii si jednoducho navolíte dátum vycestovania, typ poistenia, zadáte svoje meno, rodné číslo a počkáte na potvrdzovaciu SMS, na ktorú opätovne odpoviete svojim rodným číslom – a to je všetko. Ste poistení a môžete vycestovať. Pozrite si naše letné video a dozviete sa viac.

Partnerom videoblogu je poisťovňa Union.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Náš tip
2.letná časť – VIDEOblog o taxi-appke HOPIN
Náš tip
3.letná časť – VIDEOblog o aplikáciách banky ZUNO 
Náš tip
 4.letná časť – VIDEOblog o appke pre elektrické autá eRemote Volkswagen 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+