MojAndroid

V našich letných videoblogoch sa venujeme aplikáciám, ktoré majú niečo spoločné. Spravili revolúciu v situáciách, ktoré mali pred tým určité zaužívané postupy. Napríklad, taxíky sa odjakživa objednávali telefonátom alebo odchytením na ulici. My si však v dnešnom, v poradí druhom vydaní našich letných videoblogov povieme o aplikácii Hopin, ktorá vám pohodlne privolá taxík vďaka pár kliknutiam v appke.”

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Partnerom videoblogu je Hopin.

Aplikácia Hopin je na trhu oficiálne od februára 2014 a za ten čas si našla už poriadnu základňu fanúšikov. Funguje na platformách Android, iOS a WindowsPhone a len na Androidoch zaznamenal vyše 70,000 inštalácií. Aplikáciu si môžete z Obchodu Google Play stiahnuť zdarma a okamžite ju začať využívať. Nepotrebujete žiadne prihlasovanie, podmienkou je iba zapnutie GPS, ktoré sa postará o určenie vašej polohy, aby vás taxík v blízkosti zaregistroval a prišiel vás vyzdvihnúť. Na základe polohy a popisu ostatných taxíkov si ho však môžete zvoliť aj sami. No – a ste vybavení :) Žiadne čakačky na operátora na dispečingu či vyčkávanie na taxík v daždi. Pozrite si naše video, kde sa dozviete viac:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
1.letná časť – VIDEOblog o cestovnom poistení UNION

Náš tip
 3.letná časť – VIDEOblog o aplikáciách banky ZUNO 

Náš tip
 4.letná časť – VIDEOblog o appke pre elektrické autá eRemote Volkswagen 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+