MojAndroid

V našich letných videoblogoch sa venujeme aplikáciám, ktoré majú niečo spoločné. Spravili revolúciu v situáciách, ktoré mali pred tým určité zaužívané postupy. Napríklad, taxíky sa odjakživa objednávali telefonátom alebo odchytením na ulici. My si však v dnešnom, v poradí druhom vydaní našich letných videoblogov povieme o aplikácii Hopin, ktorá vám pohodlne privolá taxík vďaka pár kliknutiam v appke.”

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Partnerom videoblogu je Hopin.

Aplikácia Hopin je na trhu oficiálne od februára 2014 a za ten čas si našla už poriadnu základňu fanúšikov. Funguje na platformách Android, iOS a WindowsPhone a len na Androidoch zaznamenal vyše 70,000 inštalácií. Aplikáciu si môžete z Obchodu Google Play stiahnuť zdarma a okamžite ju začať využívať. Nepotrebujete žiadne prihlasovanie, podmienkou je iba zapnutie GPS, ktoré sa postará o určenie vašej polohy, aby vás taxík v blízkosti zaregistroval a prišiel vás vyzdvihnúť. Na základe polohy a popisu ostatných taxíkov si ho však môžete zvoliť aj sami. No – a ste vybavení :) Žiadne čakačky na operátora na dispečingu či vyčkávanie na taxík v daždi. Pozrite si naše video, kde sa dozviete viac:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
1.letná časť – VIDEOblog o cestovnom poistení UNION

Náš tip
 3.letná časť – VIDEOblog o aplikáciách banky ZUNO 

Náš tip
 4.letná časť – VIDEOblog o appke pre elektrické autá eRemote Volkswagen 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jakub Zelenák

  Osobne odporúčam a skôr preferujem VB Taxi aj s ich aplikáciou.

  • name

   otazka preferencii: ja odporucam hopin ;-)

 • Tom

  Pekne spracovaný videoblog : – ) Harry páči sa mi, ako si priniesla inováciu do môjandroid.sk a tým aj posunula spracované videá k väčšej profesionalite.

 • barney222

  staci mat ulozene cislo na 5eurovy taxik, a nic viac mi netreba :D

  • theJeremy_bumbac

   netalo sa ti, ze nie je volny? mne viac krat.. vtedy uraduje hopin..

 • Matej-Mathias Kováč

  Táto apka je úplne super. Je blbu vzdorná a zvládne ju aj človek o 5-tej ráno :DD viete ako to myslím ;) používam ju od začiatku ako vyšla. Žiadna drzá a arogantná ženská na linke taxi služby, ktorej práca ju prestala baviť hneď prvý deň. Ďalšia výhoda je, že nemusíte presne poznať miesto Vašej polohy. Už sa mi stalo, že som ani len netuším kde a to si viete predstaviť, ako by som to vysvetľoval tej “milej” žienke na linke. Takto iba kliknem, a čakám nech som kdekoľvek.

+