MojAndroid

V našich letných videoblogoch vám predstavujeme spôsob, ako vďaka smartfónu a správnym aplikáciám vybavíte viacero vecí z akéhokoľvek miesta. Zoberme si také banky. Pred pár rokmi sme si nevedeli predstaviť, že by sme niečo v banke vybavili bez toho, že by sme tam vôbec išli. V dnešnom videoblogu vám však predvedieme, ako si ľahko a rýchlo vybaviť rôzne finančné záležitosti v Tatra banke bez zdĺhavého chodenia či čakania v rade na pobočke.

Partnerom VIDEOblogu je Tatra banka

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Tatra banka má momentálne pre klientov svoju druhú verziu aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť zdarma z obchodu Google Play. Aplikácia v ničom neobmedzuje, môžete tu vybavovať, čo by ste inak museli vybavovať cez internet banking alebo na pobočke. Posielate tu peniaze, kontrolujete stav účtu, zadávate či meníte trvalé príkazy, či dokonca žiadate o úver.  Svoje oko si nad výdavkami držíte pomocou prehľadného koláčového grafu. Viac sa už dozviete v našom videoblogu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Náš tip
1.letná časať – VIDEOblog o cestovnom poistení UNION
Náš tip
2.letná časť – VIDEOblog o taxi-aplikácii HOPIN
Náš tip
3.letná časť – VIDEOblog o appkách od banky ZUNO
Náš tip
4.letná časť – VIDEOblog o appke pre e-autá VOLKSWAGEN

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+