MojAndroid

Ahojte, máme pre vás ďalšie vydanie zo série našich videoblogov. Dnes sa trošku pozrieme na oblasť zdravia, pretože nás čaká videoblog o aplikácii zdravotnej poisťovne Dôvera. Mobilná aplikácia poisťovne Dôvera funguje už od roku 2013 a je voľne dostupná v obchode Google Play. Spolupracuje s operačnými systémami Android, iOS a Windows Phone. V jej plnej verzii potom získajú klienti zdravotnú kartu v mobile, digitálny preukaz poistenca, poriadny prehľad o lekárskych úkonoch a možnosť ich reklamácie. Je tu tiež interaktívna mapa s lekárňami a pohotovosťami vo vašom okolí. Ďalšie informácie sa dozviete v našom videoblogu.

Partner tohto VIDEOblogu je Dôvera

Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia Dôvera je prvá svojho druhu na Slovensku a za svoj prínos získala viacero ocenení. Ide napríklad o  IT Projekt roka 2014, Striebornú Cenu ITAPA 2013 za prelomové zlepšenie miery informovanosti pacientov a aj Špeciálnu cenu e-Focus.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
 9.VIDEOblog: Aplikácie Microsoft Word, Excel a PowerPoint 

Náš tip
 8.VIDEOblog: Aplikácia stávkovej kancelárie Niké 

Náš tip
 7.VIDEOblog: Aplikácia na obhliadku áut Onlia 

Náš tip
 6.VIDEOblog: Aplikácia papierníctva Ševt 

Náš tip
 5.VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 

Náš tip
 4.VIDEOblog: Aplikácia Volkswagen eRemote 

Náš tip
 3.VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 

Náš tip
 2.VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 

Náš tip
 1.VIDEOblog: Aplikácia poisťovne Union 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+