MojAndroid

Ahojte, máme pre vás pripravený ďalší VIDEOblog, tento raz o appke od Orangeu. Nazýva sa Orange výhody a vďaka nej budete mať všetky svoje výhody a zľavy vždy pekne po ruke. To vám určite padne vhod nielen teraz, keď zháňate vianočné darčeky pre svojich blízkych. Nájdete v nej aktuálne zľavy v obchodoch, ktoré bežne navštevujete, v reštauráciách, ktoré máte na skok.

Aplikácia Orange výhody spája možnosti smartfónov so širokou ponukou benefitov v štyroch kategóriách. Tie nájdu odteraz zákazníci Orangeu na jednom mieste, aby ich mohli ľahšie kedykoľvek využiť: sú tu napríklad zľavy na nákupy a zážitky u partnerov, personalizované telekomunikačné výhody od Orangeu, digitalizované vernostné karty a k tomu prekvapenia pre zákazníkov pri rôznych príležitostiach.

Partner tohto VIDEOblogu je Orange Slovensko

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Appku si môžete stiahnuť zdarma v obchode Google Play a v AppStoroch a jej používanie si vyžaduje pripojenie k internetu. Pre uskutočnenie jednotlivých zliav sa potom stačí už len zaregistrovať a môžete smelo využívať všetko, čo sa vám páči. Pozrite si VIDEOblog a dozviete sa viac:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
 12.VIDEOblog: Aplikácia ZoneCode 

Náš tip
 11.VIDEOblog: Aplikácia VUB Wave2Pay
Náš tip
 10.VIDEOblog: Aplikácia Dôvera 
Náš tip
 9.VIDEOblog: Aplikácie Microsoft Word, Excel a PowerPoint 
Náš tip
 8.VIDEOblog: Aplikácia stávkovej kancelárie Niké 
Náš tip
 7.VIDEOblog: Aplikácia na obhliadku áut Onlia 
Náš tip
 6.VIDEOblog: Aplikácia papierníctva Ševt 
Náš tip
 5.VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 
Náš tip
 4.VIDEOblog: Aplikácia Volkswagen eRemote 
Náš tip
 3.VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 
Náš tip
 2.VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 
Náš tip
 1.VIDEOblog: Aplikácia poisťovne Union 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+