MojAndroid

Aj vy patríte k fanúšikom športu a popri tom radi stávkujete? V tom prípade máme pre vás jeden tip, ako môžete staviť rýchlo a jednoducho, nech ste kdekoľvek. Umožní vám to stávková kancelária Niké, ktorá má pre vás prehľadnú aplikáciu na tipovanie. V nej zároveň nájdete aj všetky potrebné informácie pre pohodlné stávkovanie na jednom mieste.

Stávková spoločnosť Niké vznikla v roku 1991 a odvtedy je lídrom v tipovaní. Ako prvá na svete ponúkla možnosť tipovať cez SMS a v súčasnej dobe smartfónov dáva klientom možnosť stávkovať práve cez aplikáciu. Tá bola zároveň ocenená aj titulom najlepšia tipérska aplikácia na Slovensku.

Aplikacia sa nenachádza priamo v obchode Google Play, pretože to neumožňuje obchodná politika spoločnosti Google. Prejdete teda na stránku m.nike.sk, ktorá poskytuje možnosť kliknúť na link a stiahnuť appku. Takto ju získate z overeného zdroja. No a potom už môžete stávkovať a sledovať zápasy, štatistiky a samozrejme – dopĺňať váš kredit :) Všetky ďalsie informácie sa dozviete v našom videoblogu.

Partner tohto VIDEOblogu je NIKÉ

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácia Onlia 

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácia Ševt 

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácia eRemote Volkswagen 

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 

Náš tip
 VIDEOblog: Aplikácia Union 

 • Tomáš

  Pekné video : – ) Pobavila ma funkcia shaker : – )

 • Luke Malatinsky

  som jediny komu sa paci Harryin styl obliekania? :D

 • Slavo Kristof

  Pekna appka a pekny Samsung (a najkrajsia Harry:3)

 • TomsL

  Bohuzial nike ma najslabsie kurzy a jej ponuka a sluzby sa nevyrovnaju napriklad tipsportu a nezachrani to ani tato “precackana” aplikacia….

+