MojAndroid

Máte radi napätie pri stieraní žrebov? Aplikácia Mobilos, na ktorú sme sa v našom VIDEOblogu pozreli, vám práve stieranie žrebov prináša do prostredia smartfónu. Aplikácia okrem toho ponúka výhodu, ktorou je podávanie žrebov na akomkoľvek mieste s internetovým pokrytím, teda ide o žreby online. Či ste na zastávke, v práci alebo s kamošmi v bare, všade si potom môžete vybrať žreb a správne odpovedať na otázku. A vyhrať peniaze. Appka sa kvôli obchodným podmienkam Googlu nenachádza v obchode Play, preto navštívte pre stiahnutie stránku Mobilos a postupujete podľa pokynov pri šťahovaní. No a ako to všetko funguje a kde sa tu vlastne ukrýva vedomostná súťaž – a má to nejaký háčik alebo čo? Na to sme sa boli povypytovať priamo za ľuďmi z Mobilos. Podmienky súťaže a všetko ostatné sa dozviete v našom VIDEOblogu.

Partner tohto VIDEOblogu je Mobilos

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aplikácia Mobilos – malý vedomostný test

V krátkosti zhrnieme, že aplikácia neslúži iba ako “súťaž o peniaze”, ale aj ako malý vedomostný kvíz. Po vstupe do aplikácie si totiž zvolíte cenovú úroveň žrebu, následne konkrétny žreb a prípadnú finančnú výhru potvrdíte až správnou odpoveďou na vedomostné otázky. Spravidla bývajú pomerne jednoduché a nie je sa čoho príliš obávať. Po označení správnej odpovede buď priamo vyhráte určitú zotretú sumu, alebo ste zaradení do súťaže o peniaze, teda do žrebovania o sumu 1000 eur. Kredit na hranie dobíjate pomocou SMSiek, ktoré odošlete po vybratí konkrétneho žrebu. V aplikácii si môžete navyše nastaviť finančný limit na týždeň, aby ste prípadne nespotrebovali viac eur, ako ste pôvodne plánovali.

Šanca, že zotriete políčka s finančnou výhrou má byť pomerne vysoká a po správnej odpovedi na otázku si môžete  výhru nechať poslať na účet, alebo s ňou súťažiť ďalej. Nuž a jednou z funkcionalít aplikácie je aj história kúpených žrebov, kde si môžete skontrolovať stieracie losy a ich podávanie.

Ako sme spomínali, v obchode Play sa aplikácia Mobilos nenachádza, no nájdete tu jej “odľahčenú” verziu s názvom Mobilos Lite. V nej nehráte o peniaze, ale o kredity, takže si appku vlastne vyskúšate nanečisto :)

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
 15.VIDEOblog: Aplikácia ĽudiaĽuďom.sk 

Náš tip
 14.VIDEOblog: Aplikácia ESET Mobile Security a Parental Control 

Náš tip
 13.VIDEOblog: Aplikácia Orange výhody

Náš tip
 12.VIDEOblog: Aplikácia ZoneCode 

Náš tip
 11.VIDEOblog: Aplikácia VUB Wave2Pay
Náš tip
 10.VIDEOblog: Aplikácia Dôvera 
Náš tip
 9.VIDEOblog: Aplikácie Microsoft Word, Excel a PowerPoint 
Náš tip
 8.VIDEOblog: Aplikácia stávkovej kancelárie Niké 
Náš tip
 7.VIDEOblog: Aplikácia na obhliadku áut Onlia 
Náš tip
 6.VIDEOblog: Aplikácia papierníctva Ševt 
Náš tip
 5.VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 
Náš tip
 4.VIDEOblog: Aplikácia Volkswagen eRemote 
Náš tip
 3.VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 
Náš tip
 2.VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 
Náš tip
 1.VIDEOblog: Aplikácia poisťovne Union 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • PeNe

    Minule som Vás za video blogy chválil, teraz mi ale nedá nevyjadriť veľké sklamanie. Predpokladám, že je to platený video blog. Napriek tomu, že potrebujete z niečoho žiť, by ste podľa mňa mali mať isté zásady a hranice. Veď Vy veľmi pozitívne prezentujete mobilnú herňu, mobilný hrací automat na peniaze a to ešte takou formou, ako keby každý účastník – stierač žrebov tým hraním finančne získal. Skôr by som od Vás očakával odsúdenie aplikácií podobného typu. Aj Google je, ako spomínate, už svojimi licenčnými podmienkami proti podobným aplikáciam. Je to len môj osobný názor, možno sa mýlim. Týmto blogom ste ma ale dosť sklamali.

+