MojAndroid

Máte radi napätie pri stieraní žrebov? Aplikácia Mobilos, na ktorú sme sa v našom VIDEOblogu pozreli, vám práve stieranie žrebov prináša do prostredia smartfónu. Aplikácia okrem toho ponúka výhodu, ktorou je podávanie žrebov na akomkoľvek mieste s internetovým pokrytím, teda ide o žreby online. Či ste na zastávke, v práci alebo s kamošmi v bare, všade si potom môžete vybrať žreb a správne odpovedať na otázku. A vyhrať peniaze. Appka sa kvôli obchodným podmienkam Googlu nenachádza v obchode Play, preto navštívte pre stiahnutie stránku Mobilos a postupujete podľa pokynov pri šťahovaní. No a ako to všetko funguje a kde sa tu vlastne ukrýva vedomostná súťaž – a má to nejaký háčik alebo čo? Na to sme sa boli povypytovať priamo za ľuďmi z Mobilos. Podmienky súťaže a všetko ostatné sa dozviete v našom VIDEOblogu.

Partner tohto VIDEOblogu je Mobilos

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aplikácia Mobilos – malý vedomostný test

V krátkosti zhrnieme, že aplikácia neslúži iba ako “súťaž o peniaze”, ale aj ako malý vedomostný kvíz. Po vstupe do aplikácie si totiž zvolíte cenovú úroveň žrebu, následne konkrétny žreb a prípadnú finančnú výhru potvrdíte až správnou odpoveďou na vedomostné otázky. Spravidla bývajú pomerne jednoduché a nie je sa čoho príliš obávať. Po označení správnej odpovede buď priamo vyhráte určitú zotretú sumu, alebo ste zaradení do súťaže o peniaze, teda do žrebovania o sumu 1000 eur. Kredit na hranie dobíjate pomocou SMSiek, ktoré odošlete po vybratí konkrétneho žrebu. V aplikácii si môžete navyše nastaviť finančný limit na týždeň, aby ste prípadne nespotrebovali viac eur, ako ste pôvodne plánovali.

Šanca, že zotriete políčka s finančnou výhrou má byť pomerne vysoká a po správnej odpovedi na otázku si môžete  výhru nechať poslať na účet, alebo s ňou súťažiť ďalej. Nuž a jednou z funkcionalít aplikácie je aj história kúpených žrebov, kde si môžete skontrolovať stieracie losy a ich podávanie.

Ako sme spomínali, v obchode Play sa aplikácia Mobilos nenachádza, no nájdete tu jej “odľahčenú” verziu s názvom Mobilos Lite. V nej nehráte o peniaze, ale o kredity, takže si appku vlastne vyskúšate nanečisto :)

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
 15.VIDEOblog: Aplikácia ĽudiaĽuďom.sk 

Náš tip
 14.VIDEOblog: Aplikácia ESET Mobile Security a Parental Control 

Náš tip
 13.VIDEOblog: Aplikácia Orange výhody

Náš tip
 12.VIDEOblog: Aplikácia ZoneCode 

Náš tip
 11.VIDEOblog: Aplikácia VUB Wave2Pay
Náš tip
 10.VIDEOblog: Aplikácia Dôvera 
Náš tip
 9.VIDEOblog: Aplikácie Microsoft Word, Excel a PowerPoint 
Náš tip
 8.VIDEOblog: Aplikácia stávkovej kancelárie Niké 
Náš tip
 7.VIDEOblog: Aplikácia na obhliadku áut Onlia 
Náš tip
 6.VIDEOblog: Aplikácia papierníctva Ševt 
Náš tip
 5.VIDEOblog: Aplikácia Tatra banka 
Náš tip
 4.VIDEOblog: Aplikácia Volkswagen eRemote 
Náš tip
 3.VIDEOblog: Aplikácie banky Zuno 
Náš tip
 2.VIDEOblog: Aplikácia Hopin Taxi 
Náš tip
 1.VIDEOblog: Aplikácia poisťovne Union 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+