MojAndroid

Blíži sa ten čas, kedy každý z nás myslí na darčeky a prekvapenia pre svojich blízkych. Vianoce nám už pomaly klopú na dvere, no nie každý si pod vianočný stromček môže dovoliť darček, ktorý by si sebe či svojim blízkym naozaj prial. My vám to však umožníme. V našich súťažiach totižto môžete vyhrať hodnotné darčeky pre seba i svojich blízkych bez toho, aby ste niečo platili. Ako na to? Pozrite si súhrn všetkých našich súťaží a výhier, ktoré v nich môžete vyhrať a zapojte sa do jednej alebo pokojne aj všetkých z nich. Spravte si pekné Vianoce :-)

Orange Android roka 2013

V ankete, ktorú organizujeme už 4. rok, vyberáte najlepšie Android smartfóny, tablety, príslušenstvo či inovácie, ktoré sme tento rok mohli vidieť na našom trhu. Jednoduchým zahlasovaním za vašich favoritov v našej ankete môžete vyhrať naozaj zaujímavé ceny v hodnote niekoľkých tisíc eur. Čakajú na vás 3 smartfóny (víťazi jednotlivých kategórií) a 3 tablety (víťaz kategórie Android tablet a 2x tablet Nexus 7 II pre hlasujúcich, ktorí do ankety pozvali svojich známych). Celkovo tak odmeníme až 6 z vás! Pozor, hlasovanie končí už o pár dní – 30. novembra 2013!

Orange-Android-roka-2013

Hlasujte na www.androidroka.sk a nezabudnite pozvať aj svojich známych!

Náš tip
Orange Android Roka 2013: hlasovanie o najlepšie Androidy na Slovensku [SÚŤAŽ]

Android Code 2013

Ak ste vývojárom Android hier alebo aplikácií, určite neprehliadnite súťaž Andoid Code 2013. Už tretí ročník tejto prestížnej súťaže spája tie najlepšie slovenské tituly pod jednu strechu, pričom o víťazoch rozhoduje odborná porota. Samozrejme, že výhrou v tomto prípade nie je len ocenenie najlepšej slovenskej aplikácie alebo hry, ale tiež vecné ceny, ktoré si odnesú najlepší vývojári. Tí môžu vyhrať naozaj zaujímavé Android smartfóny a ďalšie ceny, ktoré spolu majú opäť hodnotu tisícok eur.

Android-code-2013-logo

Viac informácií o súťaži nájdete na www.androidcode.sk

Súťaž Android Code 2013 je však zaujímavá aj pre hlasujúcu verejnosť. Od decembra totižto bude prebiehať verejné hlasovanie a každý hlasujúci bude môcť vyhrať jednu z 10 navigácií Sygic pre celý svet v hodnote 80 EUR alebo smartfón Samsung Galaxy S4 Mini! Už o týždeň sa tak do tejto súťaže bude môcť zapojiť každý náš čitateľ. Sledujte náš portál a dozviete sa včas všetky detaily.

Náš tip
Android Code 2013: spustené prihlasovanie slovenských aplikácií

Náš tip
[Pozvánka] Android Code 2013: Ako vytvoriť aplikáciu a zarobiť. Prednášky pre vývojárov v Bratislave a Žiline

Ďalšie súťaže a ceny pre čitateľov MôjAndroid.sk

V prebiehajúcom období sa môžete zapojiť aj do ďalších našich súťaží a vyhrať zaujímavé ceny. V najnovšom čísle nášho elektronického časopisu Android Magazín môžete napríklad vyhrať slúchadlá Beats Studio v hodnote 230 EUR a ďalšie ceny pre vás máme pripravené aj na Android Roadshow v Nitre. Na poslednom tohtoročnom stretnutí s našimi fanúšikmi vám opäť rozdáme hodnotné darčeky v podobe Android smartfónov, či navigácií Sygic. Nezabudnite, stretneme sa už o týždeň, 30. novembra 2013 v hoteli Mikado v Nitre!

Beats 2

To však stále nie je všetko. V najbližšom období pre vás chystáme niekoľko ďalších prekvapení a darčekov, ktoré budete môcť získať ešte pred Vianocami. Sledujte náš web a dozviete sa včas, čo pre výhru treba urobiť! Dovtedy sledujte aj ďalší obsah na našom webe, kde pre vás denne pripravujeme poctivú dávku noviniek, recenzií, zaujímavostí a tipov pre vaše Android zariadenia :-)

24.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+