MojAndroid

Hoci sme sa v posledných mesiacoch tešili na predstavenie novej vlajkovej lode Samsungu – Galaxy S8 – na výstave MWC 2017 v Barcelone, teraz už vieme, že si naň budeme musieť ešte počkať. Samsung sa totižto rozhodol nič nenechať na náhodu a svoju smartfónovú novinku chce pred vypustením do krutých rúk recenzentov a náročnej verejnosti poriadne otestovať. Predstavenia sa tak dočkáme zrejme na samostatnej udalosti v apríli.

samsung_galaxy_s8_dohady

Takto by vraj mal vyzerať Samsung Galaxy S8

Aj napriek nalomenej povesti a pohľadom do zeme pri otvorení témy Note 7 si ale Samsung, ako jeden z najväčších výrobcov smartfónov na svete, stále verí. A tak si stanovil aj poriadne vysoký cieľ – 60 miliónov predaných kusov modelu Galaxy S8. Hoci ide o astronomické číslo, komu inému než Samsungu by sa to mohlo podariť?! Však len minulý rok predal za prvých 6 mesiacov viac ako 25 miliónov kusov Galaxy S7. Veľmi dôležitý bude marketing a verejná komunikácia tohto produktu. Podľa zdroja blízkeho spoločnosti, Samsung chce začať s výrobou S8-čky v marci s tým, že pri predstavení bude mať k dispozícii už viac ako 5 miliónov kusov tohto smartfónu pre všetkých blesku-rýchlych záujemcov.

Posledné články týkajúce sa Samungu Galaxy S8:

Zdroj: AndroidCommunity

11.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+