MojAndroid
Ondrej Ličko 11.1.2017

Hoci sme sa v posledných mesiacoch tešili na predstavenie novej vlajkovej lode Samsungu – Galaxy S8 – na výstave MWC 2017 v Barcelone, teraz už vieme, že si naň budeme musieť ešte počkať. Samsung sa totižto rozhodol nič nenechať na náhodu a svoju smartfónovú novinku chce pred vypustením do krutých rúk recenzentov a náročnej verejnosti poriadne otestovať. Predstavenia sa tak dočkáme zrejme na samostatnej udalosti v apríli.

samsung_galaxy_s8_dohady

Takto by vraj mal vyzerať Samsung Galaxy S8

Aj napriek nalomenej povesti a pohľadom do zeme pri otvorení témy Note 7 si ale Samsung, ako jeden z najväčších výrobcov smartfónov na svete, stále verí. A tak si stanovil aj poriadne vysoký cieľ – 60 miliónov predaných kusov modelu Galaxy S8. Hoci ide o astronomické číslo, komu inému než Samsungu by sa to mohlo podariť?! Však len minulý rok predal za prvých 6 mesiacov viac ako 25 miliónov kusov Galaxy S7. Veľmi dôležitý bude marketing a verejná komunikácia tohto produktu. Podľa zdroja blízkeho spoločnosti, Samsung chce začať s výrobou S8-čky v marci s tým, že pri predstavení bude mať k dispozícii už viac ako 5 miliónov kusov tohto smartfónu pre všetkých blesku-rýchlych záujemcov.

Posledné články týkajúce sa Samungu Galaxy S8:

Zdroj: AndroidCommunity

11.1.2017
 • Stefan Valent

  Je mi v podstate jedno kdo co tvrdi ja si ho kupim. Nemal som zaujem o s6 ani o s7 ale mam takeho tusaka ze s8 bude stat za tie peniaze. Ide mi hlavne o dizajn. Dufam ze samsung da toho toho vsetko a predstavy nam super mobil.

  • Martin

   „predstavy“ – to Ti fakt neudrelo do očí, keď si to písal?

   • LaBrie

    Asi ma predstavy……. :D

 • Rastislav Salamon

  pochybujem ze preda tolko kusov, nejde ani tak ako aferu s Note 7 ale skor o to ze si dost parazituje sam novou A-ckovou seriou (2017), kedze do nej dali aj vodeodolnost a bezdrotove nabijanie a snimac odtlackov prstov, cize uz okrem vyssieho vykonu nema co ponuknut a stoji o dost viac, aj preto su asi uvahy ze bude len edge verzia

 • RRCHBO-3853

  Musím počkať na S9 alebo Note9.

  • KalichVydra

   Na si skúsim počkať na Note 17, keďže ich inovácia je na mizivej úrovni. Vtedy to bude stáť za to.

   • RRCHBO-3853

    Nevieš čo to je Series Note tak nekvikaj a naby si svoj alcatel môj

    • KalichVydra

     :-)))

    • Pepo

     Kokso chlapče, ty máš asi riadne komplexy :D

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+