MojAndroid

Samsung Galaxy S8 ešte nie je predstavený, no už sa o ňom napísalo množstvo článkov. K dispozícii sú dokonca aj údajne prvé rendre. Teraz sa však objavila fotografia, ktorá by mohla zobrazovať reálnu podobu nadchádzajúcej novinky od Samsungu. Áno, píšeme “by mohla”, pretože je tu stále pár pochybností. Mohlo by ísť napríkad o Photoshopom upravený Samsung Galaxy S7 edge na základe dostupných rendrov. V každom prípade, tu je fotografia:

samsung_galaxy_s8_dohady

Čo zatiaľ vieme o Samsung Galaxy S8? Podľa správ by mal priniesť zmenu na poli hardvérových ovládacích prvkov. Okrem toho, že Samsung by mal v Galaxy S8 úplne odstrániť domovské tlačidlo, zbaví sa asi aj kapacitných navigačných tlačidiel. Tie by mali nahradiť softvérové tlačidlá na displeji, ktoré však budú reagovať aj na tlak. Samsung Galaxy S8 by mal obsahovať procesor Snapdragon 835, 5,1-palcový alebo 5,5-palcový displej (pri verzii Plus sa dokonca hovorí o možnosti použitia 6″ zobrazovacieho panelu), či najnovším štandardom Bluetooth 5.0. Nemá chýbať Android Nougat a Galaxy S8 by mal ponúknuť plnohodnotný desktopový PC režim, ktorý by mal fungovať podobne ako Continuum na Winows smartfónoch. To znamená, že po pripojení telefónu k monitoru alebo televízii by sa malo zobraziť iné prostredie ako to, s ktorým narábame v telefóne.

O ďalších novinkách vás budeme určite informovať.

Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+