MojAndroid

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch4 vzbudili pozornosť už pred predstavením. Ide o prvý model výrobcu, pomocou ktorého môžeme na Slovensku platiť bezkontaktne. Hodinky tiež prišli s nový operačným systémom Wear OS 3.

Avšak žiadny produkt nie je hneď po predstavení dokonalý. Hodinky už dostali niekoľko menších aktualizácií a teraz prichádza ďalšia. Informuje o nej portál 9to5google.

Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4 | Foto: Redakcia

{{shop_name}} od {{product_price}}

Zoznam zmien je veľmi jednoduchý – zlepšenie stability a spoľahlivosti systému. Aktualizácia s označením R870XXU1CUJ2 je podľa zdroja k dispozícii pre používateľov v USA, onedlho by sa mala dostať aj k nám.

Pokiaľ vlastníte tieto inteligentné hodinky a máte s nimi nejaké problémy, tento update by ich mohol vyriešiť. Posledná podobná aktualizácia hodiniek prebehla koncom septembra. Na začiatku predchádzajúceho mesiaca bola zase vylepšená funkcia virtuálnej dotykovej lunety.

V poslednom období svoje hodinky aktualizoval aj Huawei. Konkrétne modely Watch GT 2 a Watch Fit, ktoré dostali niekoľko nových funkcií. Ešte zaujímavejšou je aktualizácia pre nové Huawei Watch 3 s možnosťou odpovedania na SMS správy.

Vlastníte tieto inteligentné hodinky? Ste s nimi spokojní? Dajte nám vedieť v komentároch pod týmto článkom.

Náš tip
Android 12 je oficiálne tu. Ktoré smartfóny Xiaomi a Samsung dostanú aktualizáciu?

Náš tip
Tieto smartfóny sa nedávno dočkali aktualizácie softvéru
11.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+