MojAndroid

Spoločnosť Huawei práve uvoľňuje novú veľkú aktualizáciu pre svoje vlajkové smart hodinky Huawei Watch 3. Aktualizácia sa týka globálnej verzie, čiže tej, ktorá sa predáva aj u nás. Informáciu priniesol portál Huaweicentral.

Hodinky teraz dostávajú viacero užitočných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad možnosť odpovedať na SMS správy. Výrobca tiež zapracoval na optimalizácii systému. Firmvérová verzia tejto aktualizácie je 2.0.0.197 a jej veľkosť činí 287 MB.

Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Okrem spomínaných noviniek ďalej hodinky dostávajú vylepšený režim spánku s viacerými možnosťami jeho úprav. Pridaná bola možnosť vyhľadávania skladieb v hudobnom prehrávači a používateľ teraz môže jednoducho prepínať medzi výstupnými zvukovými zariadeniami.

Skontrolujte si dostupnosť aktualizácie

Zariadenie by vás malo na prítomnosť aktualizácie upozorniť automaticky. Pokiaľ sa tak nestane, stačí vojsť do nastavení a v sekcii Systém a aktualizácie si môžete aktualizáciu overiť. Pred inštaláciou nezabúdajte na to, aby ste mali hodinky dostatočne nabité.

Huawei Watch 3 dostanú funkciu, na ktorú sme všetci čakali

17.9.2021

Inteligentné hodinky zo série Huawei Watch 3 dostávajú novú verziu HarmonyOS 2, ktorá prináša množstvo zaujímavých vylepšení. O novinke informoval portál Huawei Central.

Aktualizácia pre sériu Huawei Watch 3 prináša možnosť odpovedať na SMS správy

Zoznam zmien aktualizácie ukazuje, že najnovšia verzia prináša konečne možnosť odpovedať na SMS správy a upraviť reakciu hodiniek na gesto zdvihnutia ruky pri zapnutom režime Always On displej. Hodinky navyše budú vedieť rozpoznať, kedy si umývate ruky a pridáva sa aj možnosť vyskúšať si platené ciferníky na päť minút zadarmo.

Aktualizáciu s veľkosťou 239 MB si môžete stiahnuť po pripojení hodiniek k smartfónu a po spárovaní s aplikáciou Huawei Zdravie. V aplikácii následne zvoľte kartu Zariadenia a možnosť Aktualizácia firmvéru.

Zoznam zmien

  • Možnosť odpovedať na SMS správy
  • Možnosť upraviť, čo sa stane pri zdvihnutí ruky, keď je zapnutý režim Always On displej
  • Pridaná funkcia na rozpoznanie umývania rúk
  • Platené ciferníky je možné vyskúšať na päť minút zadarmo
  • Pridaná podpora viacerých formátov importovania hudby zo smartfónu
  • Optimalizované používateľské rozhranie

Ako aktualizuje konkurencia

Lacný POCO M3 z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi v týchto dňoch dostáva MIUI 12.5 s Androidom 11 a spoločnosť Samsung zas aktualizovala viacero svojich zariadení na septembrovú bezpečnostnú záplatu. Juhokórejský výrobca sa stará aj o svoje príslušenstvo, nedávno aktualizoval slúchadlá Galaxy Buds Pro.

Náš tip
Android Auto dostane úplne nový dizajn a funkcie

15.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+