MojAndroid

Inteligentné hodinky zo série Huawei Watch 3 dostávajú novú verziu HarmonyOS 2, ktorá prináša množstvo zaujímavých vylepšení. O novinke informoval portál Huawei Central.

Aktualizácia pre sériu Huawei Watch 3 prináša možnosť odpovedať na SMS správy

Zoznam zmien aktualizácie ukazuje, že najnovšia verzia prináša konečne možnosť odpovedať na SMS správy a upraviť reakciu hodiniek na gesto zdvihnutia ruky pri zapnutom režime Always On displej. Hodinky navyše budú vedieť rozpoznať, kedy si umývate ruky a pridáva sa aj možnosť vyskúšať si platené ciferníky na päť minút zadarmo.

Aktualizáciu s veľkosťou 239 MB si môžete stiahnuť po pripojení hodiniek k smartfónu a po spárovaní s aplikáciou Huawei Zdravie. V aplikácii následne zvoľte kartu Zariadenia a možnosť Aktualizácia firmvéru.

Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 | Foto: Redakcia


{{shop_name}} od {{product_price}}

Zoznam zmien

  • Možnosť odpovedať na SMS správy
  • Možnosť upraviť, čo sa stane pri zdvihnutí ruky, keď je zapnutý režim Always On displej
  • Pridaná funkcia na rozpoznanie umývania rúk
  • Platené ciferníky je možné vyskúšať na päť minút zadarmo
  • Pridaná podpora viacerých formátov importovania hudby zo smartfónu
  • Optimalizované používateľské rozhranie

Ako aktualizuje konkurencia

Lacný POCO M3 z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi v týchto dňoch dostáva MIUI 12.5 s Androidom 11 a spoločnosť Samsung zas aktualizovala viacero svojich zariadení na septembrovú bezpečnostnú záplatu. Juhokórejský výrobca sa stará aj o svoje príslušenstvo, nedávno aktualizoval slúchadlá Galaxy Buds Pro.

Náš tip
Android Auto dostane úplne nový dizajn a funkcie

17.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+