MojAndroid

Čínsky výrobca Xiaomi pokračuje v zavádzaní aktualizácií na nadstavbu MIUI 12.5, ktorá sa postupne dostáva do viacerých zariadení. Teraz prichádza na rad aj model POCO M3, jeden z najlacnejších modelov spoločnosti. O novinke informoval portál Xiaomi Adictos.

Aktualizácia nesie označenie V12.5.2.0.RJFEUXM a spolu s vylepšeniami novej verzie nadstavby prináša aj novinky zo systému Android 11. Celková veľkosť inštalačného súboru sa vyšplhala na 2,5 GB a môžu si stiahnuť používatelia európskej ROM.

Kým POCO M3 dostáva MIUI 12.5, iné zariadenia čakajú na MIUI 12.5 Enhanced Edition

Podľa oficiálneho plánu aktualizácií spoločnosti na MIUI 12.5 teraz čakajú už len modely Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S. Je možné, že neskôr sa Xiaomi rozhodne aktualizovať aj ďalšie zariadenia. Dovtedy však usilovne pracuje na zavádzaní vylepšenej verzie MIUI 12.5 Enhanced Edition, ktorá má odstrániť chyby a problémy s výkonom klasickej MIUI 12.5.

POCO M3
Foto: XDADevelopers.com


{{shop_name}} od {{product_price}}

Ako aktualizuje konkurencia

V počte aktualizácií opäť dominuje spoločnosť Samsung. Smartfón strednej triedy Galaxy A52s 5G dostal pred pár dňami funkciu virtuálnej RAM a viacero iných modelov, vrátane vlajkových lodí zo série Galaxy S10 a Note 10, zas dostali aktualizáciu na septembrovú bezpečnostnú záplatu.

Náš tip
Xiaomi Pad 5 mieri oficiálne na globálny trh

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+