MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť Samsung pokračuje s distribúciou septembrovej bezpečnostnej záplaty systému Android pre svoje ďalšie smartfóny. Konkrétne ide o novinku Samsung Galaxy Z Flip3, minuloročné modely Galaxy Note 20 a tohtoročné vlajkové lode Galaxy S21.

Samsung Galaxy Z Flip3

Aktualizácia pre Galaxy Z Flip3 má podľa portálu SamMobile číselné označenie F711BXXU2AUI1. Mala by opravovať viacero chýb a zraniteľnosti v systéme Android 11 a pravdepodobne aj v nadstavbe One UI 3.1.1.  Momentálne je aktualizácia dostupná v Írsku a postupne by sa mala dostať aj na ďalšie európske trhy.

Samsung Galaxy Z Flip3 | Foto: Redakcia

Samsung Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra

Minuloročné vlajkové smartfóny Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra sú zatiaľ poslednými modelmi série Galaxy Note s integrovaným perom S Pen. Tento rok sme sa ich nástupcu bohužiaľ nedočkali a Galaxy Note 21 sa pravdepodobne objaví až budúci rok. Samsung sa tak musí snažiť udržovať ich životnosť, ak si chce udržať fanúšikov tejto série.

Samsung Galaxy Note 20
Smartfóny na obrázku: Samsung Galaxy Note 20 a Samsung Galaxy Note 20 Ultra | Foto: Redakcia

Aj z tohto dôvodu dostali nedávno novú nadstavbu One UI 3.1.1 s množstvom užitočných funkcií. Najnovšia aktualizácia so septembrovou bezpečnostnou záplatou má číselné označenie N98xxXXS3DUH5. Podľa portálu SamMobile je momentálne v prípade Galaxy Note 20 Ultra dostupná v Brazílii a neskôr by sa mala dostať na ďalšie trhy.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


{{shop_name}} od {{product_price}}

Samsung Galaxy S21

Smartfóny tohtoročnej série Samsung Galaxy S21 sú pre Samsung stále aktuálnymi vlajkovými vlajkovými modelmi. Ich aktualizácia na septembrovú bezpečnostnú záplatu preto nikoho neprekvapí. Jej číselné označenie je G99xBXXS3AUHD a momentálne by mala byť dostupná na európskom trhu.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra | Foto: Redakcia

Portál SamMobile tiež pripomína, že smartfóny Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G sú zapojené do beta programu nadstavby One UI 4.0. Vďaka tomu by mali už čoskoro dostať jej stabilnú verziu ako prvé modely tejto juhokórejskej spoločnosti.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G


{{shop_name}} od {{product_price}}

Náš tip
Krátko pred predstavením unikli všetky špecifikácie noviniek zo série Vivo X70
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+