MojAndroid

Séria vlajkových smartfónov Samsung Galaxy S20 sa v Európe dočkala novej aktualizácie softvéru. Čo prináša, prezradil portál SamMobile.

Aktualizácia prinesie majiteľom Galaxy S20 najnovšiu bezpečnostnú záplatu systému

Nová aktualizácia prináša aprílovú bezpečnostnú záplatu systému, ktorá opravuje viac ako 88 chýb v oblasti súkromia a zabezpečenia. Aktualizácia softvéru pre LTE varianty modelov Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra nesie verziu firmvéru G98xFXXSDFVC9. 5G varianty telefónov dostávajú novú aktualizáciu s verziou firmvéru G98xBXXSDFVC9.

Samsung Galaxy S20 Ultra displej
Samsung Galaxy S20 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Systém by vám mal dostupnosť aktualizácie oznámiť automaticky. Skontrolovať si ju môžete aj manuálne v sekcii Nastavenia > Aktualizácia softvéru> Stiahnuť a nainštalovať. Pred aktualizáciou sa uistite, že máte dostatočne nabitú batériu a telefón musí byť pripojený k Wi-Fi sieti. Ak váš dátový balíček nie je obmedzený, môžete samozrejme využiť aj mobilnú dátovú sieť.

Nemali by ste prehliadnuť:

Xiaomi 12 vs Samsung Galaxy S22: Pre ktorý sa rozhodnúť?
Recenzia Huawei nova 9 SE: Novinka, ktorá poteší dizajnom aj výdržou
4ka rozširuje svoju 5G sieť. Pokrytie získava ďalšie veľké mesto

Ako je na tom konkurencia?

Spoločnosť Motorola priniesla pred pár dňami systém Android 12 pre minuloročný model Motorola Edge 20. Systém Android 12 dostali nedávno aj Nokia G50 alebo vlajkové smartfóny Asus Zenfone 8 a 8 Flip. A Huawei nedávno aktualizovalo vlajkový smartfón Huawei P30 Pro z roku 2019.

Náš tip
Veľká noc 2022: Toto sú najkrajšie veľkonočné SMS vinše a pozdravy
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+