MojAndroid

Službu Pushbullet vám zrejme netreba predstavovať. Jej autori sa pravidelne starajú o jej vylepšenia a inovácie, čoho dôkazom je aj najnovšia aktualizácia, ktorá prináša možnosť odosielania obrázkov (MMS správ) priamo z počítača. Jedinou podmienkou je, aby váš Android smartfón disponoval systémom Android 5.0 Lollipop a novším. Samozrejmosťou je aj nutnosť nainštalovania najnovšej Android aplikácie a prítomnosť rozšírenia pre Chrome, Firefox, Operu alebo Safari.

chrome-SMS_pushbullet-2

Hlavnou výhodou aplikácie Pushbullet je jednoduchosť a široká podpora zariadení a softvérových platforiem. Výhodou sú tiež zdieľané upozornenia – ak vám niekto volá alebo vám prišla SMS, upozornenie sa zobrazí aj na počítači. Priamo z počítača môžete dokonca aj odpovedať na prichádzajúcu SMS alebo email. Pokiaľ sa bojíte o bezpečnosť, tak si môžete v nastaveniach nastaviť obojstranné šifrovanie konverzácie. Stačí, aby ste si nastavili jednotné heslo, ktoré zadáte v PC aj v mobilnom zariadení a všetka vaša konverzácia je šifrovaná. Pokiaľ ešte nemáte nainštalovaný Pushbullet a chceli by ste si ho vyskúšať, kliknite na odkaz nižšie.

Verzia: 17.7.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.7.20
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Pushbullet

14.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+