MojAndroid

Smartfóny od LG, riešenia pre pevný 4G internet a ďalšie horúce novinky zo svojej aktuálnej ponuky predstavil Orange vo Zvolene predposlednú septembrovú sobotu. Vďaka prezentovaným zariadeniam a rastúcemu pokrytiu LTE siete Orangeu, ktoré momentálne dosahuje 82,5 percent populácie, si mohli návštevníci prvej akcie jesennej časti siedmeho ročníka Orange Android Road Show na vlastnej koži vyskúšať aké je to byť „všade online“.

LTE, alebo 4G sieť totiž umožňuje okrem rýchleho mobilného internetu aj pevné a stabilné pripojenie pre domácnosti a firmy, často parametrami lepšie ako momentálne najrozšírenejšie DSL. Je to napríklad skvelá alternatíva pre ľudí, čo nie sú v dosahu optiky.

Okrem smartfónov LG Q6 LG G6 a inteligentných náramkov Fitbit Orange na svojom stánku predstavil zariadenia určené práve pre domáci či firemný 4G internet. Na akcii prezentoval Orange FlyBox 4G od TP-Linku a externú a internú jednotku (ODU-IDU), ktorá ešte zvyšuje dostupnosť pevného 4G internetu.

Viac sa už dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

So 4G pripojením súvisia ani nie mesiac staré paušály LOVE, ktoré Orange vo Zvolene tiež prezentoval. Najnovšie si totiž zákazníci v pokrytí LTE alebo s prístupom k optike môžu vybrať niektorý z balíkov ponúkajúci mobilné hlasové a pevné služby v jednom. Reálne to znamená, že dostanú neobmedzené volania, dvojnásobné množstvo mobilných dát, rýchly a stabilný internet a v prípade optického pripojenia aj TV na optike.

Orange Android Roadshow pokračuje v novembri

Tento rok sme už navštívili Košice, Bratislavu a Zvolen, kde si mohli androidoví nadšenci vyskúšať okrem noviniek od Orangeu aj smartfóny či tablety viacerých popredných svetových výrobcov. V novembri pripravujeme ďalšiu akciu, o ktorej sa čoskoro dozviete viac podrobností. Vstup na Orange Android Roadshow je zadarmo, takže využite aj vy možnosť zoznámiť sa s najnovšími vychytávkami zo sveta Androidu, zažiť zábavu s virtuálnou realitou, vypočuť si inšpiratívne prednášky a vyhrať kopec zaujímavých cien.

6.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+