MojAndroid

Youtube kanál JerryRigEverything už určite pozná mnoho fanúšikov mobilných technológií. Najčastejšie na ňom totižto nájdete testy odolnosti najrôznejších zariadení, ktoré podstúpia test odolnosti voči poškriabaniu, obľúbený bend test, ale aj mnohé iné. Najnovšie sériou testov prešiel aj nový LG G6. Ako dopadol?

LG G6 chráni starší typ odolného skla Gorilla Glass 3, ktorý sa podobne ako aj iné odolné sklá stále môže poškriabať. To isté platí aj o duálnom fotoaparáte a snímači odtlačkov prstov, ktorý je taktiež chránený sklom. Ten ale dokáže fungovať aj v prípade, ak sa na ňom objavia hlbšie ryhy. Dobrou správou je tiež to, že kovový rám zabezpečuje dostatok pevnosti a ani v kritických situáciach sa neohne. Zdá sa teda, že LG G6 je zhotovený veľmi dobre a konštrukčné spracovanie patrí do TOP ligy.

 

5.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+