MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 pokračuje už túto sobotu, 23. septembra vo Zvolene v Hoteli Tenis. Tešiť sa tu môžete na tie najzaujímavejšie novinky zo sveta mobilných zariadení. Chýbať nebude ani generálny partner akcie, spoločnosť Orange. predstaví niekoľko zaujímavostí zo svojho portfólia, s ktorými môžete byť všade online, a to aj keď bývate mimo mesta. Chýbať nebudú ani najnovšie smartfóny spoločnosti LG.

Vlajková loď LG G6 a štýlovka LG Q6

stánku Orangeu si budete môcť vyskúšať zaujímavé smartfóny od spoločnosti LG. Pozornosť si bude pýtať atraktívna vlajková loď LG G6, ktorá zaujme najmä svojim bezrámikovým displejom. Okrem toho ale ponúka aj skutočne fantastický duálny fotoaparát, s ktorým spravíte krásne klasické aj širokouhlé zábery.

Chýbať ale nebude ani novinka LG Q6. Aj v tomto prípade o telefón s minimálnym rámikom okolo displeja, no tentokrát v oveľa dostupnejšom prevedení. Telefón ponúka 5,5″ displej s rozlíšením 1080 x 2160 pixelov a pomerom strán 2:1. Okrem toho tu nechýba čip Snapdragon 435, výkonný 13 MPix hlavný fotoaparát a 5 MPix predná širokouhlá kamera. Poteší aj batéria s kapacitou 3 000 mAh, ako aj prémiové spracovanie a funkcie, ktoré nájdeme aj pri vlajkových lodiach.

Zariadenia pre 4G internet v domácnosti

Orange vám vo svojom stánku predstaví zariadenia, prostredníctvom ktorých môžete vo svojej domácnosti používať bezdrôtový a rýchly 4G internet. Ak bývate na mieste, kde nie je dostupné vysokorýchlostné pripojenie prostredníctvom optickej siete, je 4G pre vás tým pravým riešením. Toto šikovné internetové pripojenie na svoje fungovanie nepotrebuje prakticky nič viac, len pripojenie k 4G sieti a jedno zariadenie. Parametrami je porovnateľné či dokonca lepšie ako pevné DSL pripojenie. Jeho veľkou výhodou je široká dostupnosť. sa neustále zlepšuje a do konca roka chce 4G sieť sprístupniť pre 90 % populácie Slovenska.

Registrácia aj vstup zadarmo!

Aby ste si mohli vyskúšať všetky novinky od operátora Orange stačí, aby ste sa bezplatne zaregistrovali na webe AndroidRoadshow.sk a prišli už túto sobotu, 23. septembra do hotela Tenis vo Zvolene. Registrácia aj vstup sú bezplatné a navyše môžete vyhrať aj naozaj zaujímavé ceny!

– Vidíme sa už túto sobotu, 23. septembra 2017 vo zvolenskom hoteli Tenis! 

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+