MojAndroid

Už túto sobotu sa koná ďalšia zo série Orange Android Roadshow 2017. Tentokrát príde putovná akcia plná mobilných noviniek a zaujímavostí do mesta Zvolen, konkrétne do hotela Tenis. A okrem programu bohatého na zaujímavé prednášky a show si mnohí z vás odnesú z miesta konania aj hodnotné ceny! 

Vyhrajte Sony Xperia XA1 Ultra, HTC U Ultra alebo Neffos X1

Okrem možnosti vyhrať auto na víkend na vás čakajú v losovaní aj naozaj zaujímavé vecné ceny. Traja z vás si zo Zvolena odnesú v sobotu aj úplne nový smartfón. Ak sa na vás usmeje šťastie, môžete vyhrať zariadenia Sony Xperia XA1 Ultra, HTC U Ultra alebo Neffos X1Všetky tieto smartfóny ponúkajú jedinečný dizajn a výborné parametre, a tak by vás rozhodne mali motivovať, aby ste si ich prišli vyskúšať na stánky partnerov. Potom sa na vás možno usmeje šťastie a jeden z nich si odnesiete aj domov!

Auto na víkend

Každý z vás môže v losovaní získať zaujímavé hodnotné aj zážitkové ceny. Jedným z hlavných lákadiel bude rozhodne možnosť vyhrať nový Peugeot 3008 na víkend! Auto roka 2017 ponúka dostatok priestoru pre 5 ľudí a množstvo batožiny, takže ho môžete zobrať na víkendový výlet alebo ho poriadne prevetrať po slovenskom vidieku. Rozhodne by ste mali otestovať aj jeho smart funkcie, či ďalšie vlastnosti, ktoré tento zaujímavý automobil ponúka.

Navigácie Sygic a Navitel

Ak nevyhráte auto na víkend ani nový smartfón, nezúfajte. Ešte stále sa budete môcť zapojiť do zlosovania o výborné navigácie Sygic a Navitel. Tie vás dopravia všade, kde budete potrebovať, a to len za pomoci vášho mobilného zariadenia.

Registrácia aj vstup ZADARMO

Na to, aby ste vyhrali niektorú zo spomínaných cien stačí, aby ste sa bezplatne zaregistrovali na webe AndroidRoadshow.sk a boli prítomní v hlavnej sále počas losovania, aby ste si výhru mohli osobne prevziať. Výhodou tejto akcie je aj to, že registrácia a vstup sú úplne zadarmo!

Okrem zaujímavých cien by ste mali na Orange Android Roadshow 2017 do Zvolena prísť aj kvôli zaujímavým prednáškam a stánkom našich partnerov. Svoje mobilné novinky vám prinesú ukázať spoločnosti Tatra banka, Huawei, Samsung, Sony, ale aj VRBB (Virtuálna realita Banská Bystrica).

– Vidíme sa už túto sobotu, 23. septembra 2017 vo zvolenskom hoteli Tenis!

19.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+