MojAndroid

Spoločnosť Fitbit je športovým nadšencom určite známa. Na svojom konte má niekoľko z najpopulárnejších fitness náramkov, ktoré teraz doplnila o nový model Fitbit Alta HR. Ten je okrem iného aj najužším fitness náramkom na svete.

Náš tip
Fitbit znovu kupuje konkurenciu. Pod ich krídla prejde anglický výrobca hodiniek Vector

Známe funkcie a miniatúrne rozmery

Aspoň to tvrdí výrobca. Napriek tenkému telu ale ponúka množstvo obľúbených funkcií. To znamená aj skener srdcového tepu, čo napovedá aj názov zariadenia. Dôležité je ale uvedomiť si, že náramok nie je najužším v hrúbke, ale v šírke. Na zápästí ho tak stále budete cítiť, no nebude tu zaberať tak veľa miesta. Náramok dosť pripomína model Fitbit Charge 2, akurát je užší.

Batéria zariadenia má na jedno nabitie vydržať približne týždeň, čo síce nie je zlé, no za mnohými inými fitness náramkami výrazne zaostáva. Mnohých používateľov tiež zarmúti fakt, že náramok podľa všetkého neponúka vlastné GPS.

Fitbit Alta HR: Cena a dostupnosť

Potešia ale dve nové funkcie, ktoré pomôžu lepšie sledovať úroveň kvality vášho spánku. Budete mať k dispozícii množstvo detailných informácií vrátane sledovania fáz spánku a na základe toho budete vedieť lepšie upraviť vaše návyky. Náramok sa bude predávať už v apríli za 149 USD.

Zdroj: Fitbit via Android Community

7.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+