MojAndroid

Spoločnosť Orange nám dnes na tlačovej konferencii predstavila svoje nové balíky služieb. Ich spoločný názov je LOVE a zahŕňa nekonečné volania na Slovensku a do celej EÚ, dvojnásobný objem mobilných dát, rýchly pevný internet a digitálnu televíziu v jednom balíku spolu s množstvom ďalších výhod vrátane dotácií na zariadenia až do výšky 540 eur, či možnosti dokúpiť ďalšie hlasové paušály za zvýhodnenú cenu. S týmito vopred nakombinovanými balíkmi mobilných a pevných služieb sa klienti stretnú od 22. septembra 2017. Gro je v tom, mať služby pre celú rodinu od jedného operátora v jednom balíku.

„Zákazníci už nemusia byť expertmi na telekomunikačné technológie, aby si dokázali pre svoju domácnosť vybrať to najlepšie riešenie. S novou ponukou Love im podávame pomocnú ruku pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia a v neposlednom rade šetríme ich čas a peniaze,“ hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka Orangeu.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Konvergentná ponuka v troch stupňoch

Balíky Love s vopred nakombinovanými mobilnými a fixnými službami sú rozdelené na tri úrovne, teda Premium, OptimalBasic. Líšia sa rýchlosťou internetu a digitálnou TV. V závislosti od dostupnosti technológie na zvolenej adrese poskytujú zákazníkom riešenia na optike alebo fixné LTE pripojenie v 4G sieti. V prípade optiky môžu zákazníci voliť buď balíky s optickou televíziou alebo bez nej.Každý z balíkov Love obsahuje hlasový paušál s nekonečnými volaniami do všetkých sietí na Slovensku a v rámci EÚ, 500 voľných minút pre volania zo Slovenska do krajín EÚ, USA a Kanady a neobmedzené SMS. Hlasový paušál v rámci Love ponúka až 4 GB dát využiteľných na Slovensku aj v EÚ namiesto pôvodných 2 GB, ktoré bežne obsahuje, keď si ho zákazník zakúpi samostatne.

“Všetko od jedného operátora” prináša aj ďalšie benefity

Volania, pevný internet a TV pre domácnosť pohodlne bez starostí od jedného operátora je len jednou z výhod, ktoré zákazníkom prináša ponuka Love a uľahčuje im tak život. Všetky služby pre rodinu dostanú zákazníci vo vopred nakombinovanom balíku, faktúry im prídu v jednej obálke a v prípade potreby sa môžu obrátiť na jedno kontaktné miesto.

Ak zákazníkovi nestačí len ponuka v Love balíku, môže si zobrať tri ďalšie hlasové paušály. Má možnosť si vybrať z dvoch programov v cene 25 eur alebo 8 eur. V prvom prípade zákazník získa paušál s nekonečnými volaniami, správami a 4 GB dát a v druhom prípade 100 voľných minút, 100 SMS a 100 MB využiteľných v rámci SR a v rámci EÚ. Zvoliť si môže ich ľubovoľnú kombináciu. Automatickou samozrejmosťou je možnosť založiť si svoju skupinu Navzájom zadarmo pre každé telefónnečíslo v rodine s balíkom služieb Love, pričom zákazníci túto možnosť získavajú už aj pri 8 eurovom paušále.

Bezkonkurenčnou výhodou balíkov Love je dotácia na zariadenia. Tú dostane každý zákazník, a to až v štvornásobnej výške mesačného poplatku, na ktorý sa s balíkom Love, vrátane dodatočných hlasových paušálov, zaviaže počas 24 mesiacov. Dotácia na zariadenia pre celú rodinu pritom môže dosiahnuť až 540 eur.

 

Love Premium

Zákazníci, ktorí chcú vyťažiť z technológií maximálny úžitok, majú k dispozícii LOVE PREMIUM FIBER + TV. Okrem hlasového paušálu ponúka doteraz najrýchlejší pevný optický internet od Orangeu HOME Premium Fiber so zvýšenou rýchlosťou až 500Mbit/s a HOME Premium TV, ktorá obsahuje až 85 kanálov, vrátane jedného prémiového a dvoch tematických televíznych balíkov a k tomu navyše 31-dňový TV archív zadarmo. To všetko za 60 eur mesačne.

Zákazníci si môžu zvoliť aj variant s rovnakými parametrami, ale bez optickej televízie, v balíku  pod názvom LOVE PREMIUM FIBER za 50 eur mesačne.

Love Optimal

Love Optimal poskytuje balíky s mobilným paušálom,rýchlym internetom a digitálnou televíziou, ktoré bez problémov zabavia celú rodinu. LOVE OPTIMAL FIBER + TV okrem hlasovej služby obsahuje optický internet Home Optimal Fiber srýchlosťou až do 300 Mbit/s a Optimal TV so 67 televíznymi stanicami a 31-dňovým archívom za 50 eur mesačne. Zákazníci s prístupom k optike si môžu zaobstarať aj balík s rovnakými parametrami, ale bez optickej televízie LOVE OPTIMAL FIBER za 45 eur mesačne.

V prípade, že sa zákazník nenachádza v pokrytí optiky, má k dispozícii LOVE OPTIMAL 4G, ktorý poskytuje hlasový paušál a internetové pripojenie Home Premium 4G s rýchlosťou až do 30 Mbit/s a k tomu bonus na TV.

Love Basic

Love Basic ponúka tri rôzne varianty základných služieb pre domácnosť spojených do výhodných balíkov. S balíkom LOVE BASIC FIBER + TV získajú hlasový paušál, optický internet Home Basic Fiber s rýchlosťou až do 30 Mbit/s a Basic TV s 20 kanálmi a 31-dňovým TV archívom za 45 eur mesačne. Taktiež si môžu zakúpiť balík s totožnými službami, ale bez optickej televízie, LOVE BASIC FIBER za 40 eur mesačne.

Pre zákazníka, ktorého domácnosť  nie je v oblasti optického pokrytia od Orangeu, je určený balík LOVE BASIC 4G s hlasovým paušálom, rýchlym domácim 4G internetom s rýchlosťou až do 15Mbit/s a s TV bonusom 5 eur.

Od 22.septembra sa klienti do predchodcu, programu MIX, už neprihlásia, nakoľko k tomuto dňu sa program uzatvára. Zákazníci, ktorí ho majú, však môžu v ňom naďalej pokračovať.

Zdroj: Tlačová správa

19.9.2017
 • Mr.T

  Toto je zas taka ponuka/neponuka.
  Zmenime nazov,trosku obkecame a sup do ponuky.
  Ten kto navrhuje toto a baliky Go a ostatne sluzby by mal dat okamzitu vypoved.Po rokoch stagnacie a nepochopenia co zakaznicu chcu by bolo dobre zmenit aj vedenie ktore preslapuje na mieste uz roky.
  Trend su data a orange?
  Go 30 2gb dat pri 30 e pausale.Znizenie rychlosti na 128kb predtym zadarmo teraz 1e.
  Moznost zvysenia rychlosti na 256 a 768kb/s po precerpani…zrusene.
  Uzasneee.
  To co predvadzaju dvaja dominantny u nas je cisty amaterizmus a nenazranost.

  • ccc01

   Presne naopak, vedia co robia a robia to dobre. Prvorady je zisk pre ich vlastnikov. Na Slovensku to maju jednoduche. Slovaci su zvyknuti ohnut chrbat a maximalne si pofrflat na internetovych diskusiach. Najlepsie anonymne :D

  • vprmn

   .. su ludia ktori maju napr flat pausal za 40 euri a klude aj TV a optiku za premiove sluzby za 30 – 40 euri, k tomu nejaky premiovy kanal… takto nezaplatia 80 eur ale napr 60 :) kedze to vsetko bude v jednom baliku a maju pokoj…:)

 • SonSim

  Ze “Love”, ake vtipne! Aspon vieme, o co pomarancovym ide: o nase prachy. Keby namiesto tychto “konvergentnych ponuk” radsej dali poriadny mobilny internet, aspon 10GB za rozumnu cenu!

 • Rocko

  No mate prevdu…cely zivot tuzim len po tom mat vsetky telekomunikacne sluzby od jedneho operatora na jednej fakture….Vy v orange neviem,niekedy sa zda ze ste z inej planety…Ako keby mi nebolo ze na kolkych fakturach co mam ked aj tak vsetko platim cez trvale prikazy…Nie aby ste prisli uz konecne s nejakou poriadnou ponukou ale kazdy rok je to väcsia a väcsia hovadina!!! Ale uz som si vcera kupil na skusku sim od 4ky aby som sam otestoval ako funguje a dovidenia ORANGE po 14-tich rokoch….Hamba Vam…

 • Dodo4444

  Vole 60€ za Love.

+