MojAndroid

Samsung odhalil, že odteraz môžete použiť hlasového asistenta Bixby na aktiváciu niektorých funkcií Galaxy AI. Pomocou hlasu budete môcť aktivovať určité funkcie. Nie všetky funkcie Galaxy AI sú však podporované prostredníctvom Bixby, ako informuje Androidauthority.

Samsung oznámil množstvo nových funkcií Galaxy AI popri sérií Galaxy S24. Aktiváciu a používanie týchto funkcií Vám uľahči používanie asistenta Bixby.

Juhokórejská spoločnosť potvrdila, že teraz môžete použiť Bixby na aktiváciu týchto úplne nových funkcií Galaxy AI. Hlasový asistent výrobcu podporuje aktiváciu Note Assist, Call Assist, Transscript Assist, Browsing Assist a Interpreter. Znamená to, že môžete požiadať Bixby, aby urobil veci, ako je sumarizácia stránky, preklad súboru a ďalšie. Výrobca Galaxy načrtol niektoré z týchto príkazov na obrázku, ktorý môžete vidieť nižšie.

Funkcie Samsung AI prostredníctvom asistenta Bixby
Funkcie Samsung AI prostredníctvom asistenta Bixby | Zdroj : Androidauthority

Nie všetky funkcie Galaxy AI sú podporované cez Bixby

Samsung potvrdil, že nie všetky funkcie Galaxy AI sú podporované cez Bixby. Jednou z významne chýbajúcich funkcií je Chat Assist na preklad správ a úpravu tónu správ. Nie je spomenutá ani funkcia generatívnej úpravy, o ktorej sa očakávalo že bude vynechaná z týchto funkcií.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Samsung Galaxy S24 Ultra

Mohlo by vás zaujímať:

Podpora Bixby pre funkcie Galaxy AI je dostupná vo všetkých podporovaných jazykoch asistenta vrátane angličtiny, čínštiny, francúzštiny, nemčiny, kórejčiny a španielčiny. Funkcie umelej inteligencie sú čoraz častejšie importované do funkcií mobilných telefón. Uľahčujú jednotlivé kroky a šetria čas používateľom.

Náš tip
Pegasus opäť v Európskom parlamente

26.2.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+