MojAndroid

Spoločnosť Samsung potvrdila minulý mesiac pri predstavení série Galaxy S24 oficiálne potvrdila vývoj smart prsteňa Galaxy Ring. Teraz ho na konferencii MWC 2024 aj ukázala. Boli sme si ho pozrieť na stánku Samsungu.

Galaxy Ring bude vyzerať ako bežný prsteň

Galaxy Ring vyzerá ako väčšina smart prsteňov na trhu. V podstate ako bežný masívnejší a hrubší prsteň s kovovým lesklým povrchom v rôznych farbách na vonkajšej strane. Na tej vnútornej sú vidieť nabíjacie konektory a malé senzory pre meranie zdravotných a fitness funkcií.

Samsung Galaxy Ring
Samsung Galaxy Ring | Zdroj: MôjAndroid

Akú výdrž a funkcie ponúkne Galaxy Ring?

Viceprezident spoločnosti Samsung Dr. Hon Pak síce neposkytol konkrétne čísla týkajúce sa výdrže prsteňa, ale potvrdil, že môžeme očakávať výdrž viac než len pár dní. Naznačil tiež, že prsteň by mohol používateľom umožniť vybrať si medzi úsporným režimom s dlhšou výdržou batérie a smart režimom s väčšou funkčnosťou.

Samsung Galaxy Ring
Samsung Galaxy Ring | Zdroj: MôjAndroid

Konkurenčný smart prsteň Oura Ring môže mať výdrž až 7 dní, takže sa dá predpokladať, že Galaxy Ring na tom bude podobne. Samsung na podujatí nešpecifikoval, aké senzory má prsteň využívať. Počas spánku by však mal sledovať vašu srdcovú frekvenciu, hĺbku spánku a nočný pohyb.

Samsung Galaxy Ring
Prepojenie s aplikáciou Samsungu | Zdroj: AndroidAuthority.com

Nemala by tiež chýbať funkcia Skóre vitality, ktorá meria vašu fyzickú a duševnú pripravenosť pre vopred definované zdravotné ciele. Samsung tiež potvrdil kompatibilitu s aplikáciou Natural Cycles na sledovanie plodnosti. Galaxy Ring by mal tiež úzko spolupracovať so smart hodinkami série Galaxy Watch.

Náš tip
Niektorí rodičia zneužívajú vlastné deti na sociálnych sieťach Facebook a Instagram
26.2.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+